خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
نیکبخت: مسئولان باشگاه مقصر ناکامی پرسپولیس هستند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1388
تا پول ندهند تمرین نمی‌کنم

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقصر حاشیه‌های اخیر و نتایج کسب شده، مسئولان باشگاه هستند.


علیرضا نیکبخت واحدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: تا وقتی که باشگاه پولم را ندهد تمرین نمی کنم. 2 ماه است به من قول داده‌اند اما تا امروز هیچ فردی از باشگاه با من تماس نگرفته است.
وی افزود: من بازیکن پولکی نیستم و این را ثابت کرده‌ام اما نمی‌دانم چرا در بازی‌هایی که به میدان می‌رویم چه ببازیم و چه ببریم فحش می‌خوریم ولی موقع پول دادن کسی سراغ ما نمی آید.
نیکبخت ادامه داد: مردم خیال می‌کنند ما پول‌های میلیونی به جیب می‌زنیم. امیدوارم آنها به تمرین پرسپولیس بیایند و ببیند ما چگونه تمرین می‌کنیم و یا آیا پول می‌گیریم یا خیر.
وی ضمن انتقاد از مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: 2 ماه است آقایان به من جواب نداده اند. اعلام کرده اند من 60 درصد از قراردادم را گرفته ام. می‌توانم بپرسم منظور آنها کدام 60 درصد است؟ من از 3 سال پیش از محمد حسن انصاری‌فرد در باشگاه پرسپولیس چک دارم که هنوز پول آن به دستم نرسیده است. تا به امروز چه کسی این حرف را از زبان من شنیده بود اما الان مجبور شدم این حرف ها را بزنم تا ثابت کنم به جز پول برای اهداف بزرگی به پرسپولیس آمدم.
مهاجم پرسپولیس تصریح کرد: هدایتی به باشگاه پول تزریق و کمک‌های زیادی کرده است. وقتی که اول فصل به بازیکنان قول پاداش می‌داد یا حق و حقوق آنها را به موقع پرداخت می‌کرد بعضی‌ها ناراحت می شدند. او برای پرسپولیس کم نگذاشت. باید قدر این افراد را دانست و دلیل مقابله با آنها را در باشگاهی که به این افراد نیاز دارد توضیح داد.
وی ضمن انتقاد از تصمیمات مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: از زمانی که در پرسپولیس انجام وظیفه می‌کردم تا به حال اینقدر اوضاع را بد ندیدم. اولین نفراتی که حاشیه‌ را به تیم ما وارد کردند مسئولان پرسپولیس بودند اما اعلام کردند که مشکل بازیکنان هستند. یک روز اخراج بازیکنان پرسپولیس را بر سر زبان‌ها انداختند و یک روز دیگر مربی تیم را کنار گذاشتند. مقصر ناکامی؛ مسئولانی هستند که در باشگاه تصمیمات عجیبی می گیرند.
نیکبخت اظهار داشت:‌ اگر در یک تیم بحث اخراج به میان آید بازیکن دیگر تعصب و انگیزه ای برای بازی کردن ندارد اما غیرت بازیکنان پرسپولیس نشان داد که با حرف در باشگاه پرسپولیس بازی نمی‌کنند بلکه با غیرت خود و علاقه مردم پیراهن این تیم را بر تن کردند.
این بازیکن درباره حضورش در لیست مازاد پرسپولیس عنوان کرد: این کارها توسط رسانه‌هایی انجام می شود که دنبال هدف خود هستند. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در خدمت این باشگاه هستم. خوشبختانه تا به امروز هر وقت برای این تیم به میدان رفتم آماده بودم و هیچ مشکلی نداشتم. امسال نیز دوران خوبی داشتم اما شاید با کمی فراز و نشیب بود. قول می‌دهم در فصل آینده با عملکردی مطلوب جزو بهترین‌های پرسپولیس باشم.
نیکبخت خاطرنشان کرد: درست است که من برای رفع مشکلات زندگی‌ام باید پول بگیرم و بعد با خیال آسوده برای پرسپولیس به میدان بروم اما پیراهن پرسپولیس را هرگز با پول عوض نمی‌کنم و هوادارانش را جزء بهترین‌ها می‌دانم. من دنبال شعار دادن نیستم ولی امیدوارم که بتوانم عاملی برای موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا سپولیس باشم.
این بازیکن در خصوص اظهار نظر پیشکسوتان پرسپولیس گفت:‌ پرسپولیس به جایی رسیده که هر کس از راه می‌رسد دلش می‌خواهد با عنوان بزرگ پرسپولیس بازی کند و حرف بزند. من از این آقایان می‌پرسم که در زمان خودشان مثل ما حق و حقوقشان را دریافت نمی کردند اگر پول نمی گرفتند چه کار می کردند.
نیکبخت یادآور شد: تمام پیشکسوتان پرسپولیس اگر از وقت مقرر در هنگام پرداخت پول باشگاه می گذشت تصمیم امروز ما را می‌گرفتند ضمن اینکه آن زمان قول‌ها بیشتر ارزش داشت.
وی تاکید کرد: الان اگر نیکبخت واحدی پولی از باشگاه دریافت کند 10 دقیقه بعد باید برود اداره مالیات تا تسویه حساب کند. در این میان هزار مشکل دیگر نظیر اینکه آیا چک وصول شود یا خیر؛ وجود دارد. آیا مردم و بزرگان پرسپولیس این مشکلات را می‌دانند.
مهاجم پرسپولیس اضافه کرد: وقتی پس از بازی‌ها به خودرویت حمله می شود، فحش‌ می خوری و یا تهمت‌هایی را به تو می‌زنند؛ سخت‌ترین لحظات زندگی‌ات را سپری می کنی. آیا آقایان این چیزها را نمی بینند. ما با این فوتبال واقعا زندگی نداریم.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر