خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حضور رونالدو در رئال مادرید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 23 اردیبهشت‌ماه سال 1388

به گزارش ایسنا، خبرها و گمانه زنی‌ها درباره‌ باشگاه فصل آینده مهاجم پرتغالی منچستریونایتد تمامی ندارد. مطرح شدن نام کریستیانو رونالدو در ارتباط با رئال مادرید رخداد تازه‌ای نیست. آیا به راستی او فصل آینده راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد؟ پاسخ روزنامه اسپانیایی «ال پائیس» به این پرسش مثبت است.

به نوشته این روزنامه میان دو باشگاه رئال مادرید و منچستر یونایتد از تابستان گذشته توافق اساسی به دست آمده است.

بر این اساس کهکشانی‌ها تنها باید رقم مورد درخواست یونایتد را بپردازند. این رقم به نوشته‌ این روزنامه 80 میلیون یورو است. توافق دو باشگاه بندهای جالب دیگری هم دارد ولی تا 31 ماه مه جزئیات این جا به جایی فاش نخواهد شد تا فصل جاری رقابتها برای دو باشگاه با جنجال‌های رسانه‌ای به پایان نرسد.

شاید هم فاش شدن کنونی این توافق باعث شود تا منچستر یونایتد توافقش را باطل اعلام کند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر