خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
موتور جستجوی گوگل از سایت‌ها فاصله می‌گیرد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 24 اردیبهشت‌ماه سال 1388شرکت گوگل قصد دارد موتور جستجوی از قبل فراگیرشده‌اش را توانمندتر کند.

به گزارش آسوشیتدپرس برخی از این تغییرات به پیمایندگان وب امکاناتی را می‌دهد که نیاز آنها را به کلیک کردن سایر سایت‌ها کاهش می‌دهد.

 این سناریوی جدی ممکن است باعث نگرانی تولیدکنندگان مطالبی شود که در نتایج جستجوی گوگل برجسته می‌شوند.

برای مثال گوگل یکی از ابزارهای جدید گوگل مطالب سایر وب‌سایت‌ها در یک فورمت سبک صفحه‌پهن (spreadsheet) ارائه می‌کند.

بر خلاف شیوه معمول اعلام نتایج جستجو،‌ استفاده از شیوه صفحه‌پهن که گوگل اسکوارد Google Squared نامیده می‌شود، فقط مجموعه‌ای از لینک‌های وب‌ را که به عبارت جستجو شده مربوط‌اند به نمایش در نمی‌آورد.

در واقع این ابزار در پایگاه‌ داده‌های وسیع گوگل جستجو می‌کند تا مطالب مربوط به را در ستون‌ها و ردیف‌ها سازمان دهی کند.

گوگل سه‌‌شنبه 13 مه (27 اردیبهشت) در یک وب‌کست نشان داد که چگونه جستجویی درباره سگ‌های کوچک از طریق اسکوارد، به نمایش تصاویری درباره نژادهای مختلف روی سایت خود گوگل می‌انجامد. این محتواها از سایر منابع اینترنتی به سایت گوگل وارد شده بودند.

 نتایج اسکوارد نشان می‌دهد که اطلاعات از کجا منشا گرفته‌اند، بنابراین افراد هنوز می‌توانند به سرعت به منبع اصلی دست یابند.

از اصلاحات دیگری که در ارائه نتایج جستجو به عمل می‌آید، ارائه ارسال جزئیات بیشتر  یا اسنیپت‌ها "snippets"در زیر لینک‌های وب یافت‌شده است. و همچین گزینه‌‌های جدیدی ارائه خواهد شد که کاربران را قادر خواهد کرد نتایج جستجوی خود را به یک دوره زمانی یا رده معین - مثلا بازبینی‌ها فراورده‌ها - محدود کنند.

انتظار می‌‌رود این تغییرات در چند مرحله در هفته‌های آینده به مرحله عمل برسند

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر