خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عکس: پوستر ترسناک شرکت مخابرات برای تبریک روز جهانی مخابرات! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1388
شرکت مخابرات ایران با چاپ و انتشار پوستری عجیب ،‌ روز جهانی مخابرات را به فعالان این صنعت تبریک گفت.


به نقل از گیگا نیوز ،‌روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با چاپ و انتشار پوستری عجیب به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی مخابرات، به خانواده های ایرانی در برابر تهدید کودکانشان در محیط وب ،‌هشدار داد.

در این پوستر که گویا بیش تر برای هشدار دهی به خانواده ها در مورد تهدید کودکانشان در محیط وب تهیه شده است تا تبریک روز جهانی ارتباطات ،‌ تصویر کودکی را مصور کرده است که پشت یک کامپیوتر ،‌در حالی که لبخند به لب دارد ،‌مشغول به کار است و سایه سیاه رنگی عجیبی !! مانند یک جن ، پشت سر وی قرار گرفته است . ‌

انتشار این پوستر در کلیه مراکز مخابراتی ایران و هم چنین قرار گیری آن در رو به روی ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات ایران در خیابان شریعتی تهران ،‌ موجبات تعجب برخی از فعالان صنعت فناوری ارتباطات را فراهم کرده است .

انتظار می رفت ،‌وزارت ارتباطات برای تبریک گویی فرا رسیدن روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی به فعالان این صنعت ،‌از رویه و پوستر بهتری استفاده می کرد و این موضوع را به مخاطبان القا نمی کرد که هر کودکی در ایران ،‌مورد تهدید از طریق وب قرار دارد.

کاش شرکت مخابرات ایران ،‌به جای این هشدار ،‌موضوع کندی سرعت اینترنت و شکاف دیجیتالی در کشور را مورد بحث و بررسی و نمایش تصویری در پوستر قرار می داد.

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر