خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
درخواست عجیب یه معلم: پوستم را بکنید و در موزه بگذارید!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1388
 

«جئوف آستلینگ» معلم بازنشسته استرالیایی است که تمام بدنش را خالکوبی کرده و قصد دارد، پس از مرگش پوست بدن خود را به موزه ملی استرالیا اهدا کند.
«جئوف آستلینگ» 65 ساله و اهل استرالیا یک معلم بازنشسته است که طی 15 سال بدن خود را خالکوبی کرده و مایل است پس از مرگش پوست بدن خود را به موزه ملی استرالیا در «کانبرا» اهدا کند.
این در حالیست که این مرد از نوک سر تا نوک پایش را خالکوبی کرده و موضوع خالکوبی روی بدنش نیز «گل‌های بومی» استرالیا است.
 
این مرد در گفت‌و‌گو با رسانه‌های دولتی استرالیا یادآور شد: من با این کار، یک اقدام یگانه و منحصر به فرد انجام دادم و از این که تصمیم گرفتم پس از مرگم، پوست بدن خود را به موزه ملی استرالیا اهدا کنم،‌ بسیار خوشحالم، چرا که می‌دانم با خالکوبی گل‌های بومی استرالیا بر روی پوست بدنم، نام و شکل این گل‌ها را برای ابد زنده نگاه داشته‌ام.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر