خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
رکورد باور نکردنی پرداخت هزینه برای دیدن سریال لاست توسط یک دختر - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1388

لاست را چطور می‌بینید؟ سی‌دی‌هایش را می‌خرید، از دوستتان قرض می‌گیرید یا هر هفته از اینترنت دانلود می‌کنید؟ در هر صورت فکر نمی‌کنم، دیدن سریال لاست هزینه زیادی برایتان دربرداشته باشد!

اما رکوردی جاودانه خلق شد و یک دختر ۱۴ ساله ۴۰ هزار دلار خرج برای دیدن سریال لاست، به مادرش تحمیل کرد!
دختر یک سیاستمدار محلی مقیم شهر گتافه در اسپانیا، می‌خواست چند قسمت لاست را دانلود کند، اما اتصال اینترنتی وای-فای اتاق خواب او مشکل پیدا کرده بود، به همین خاطر از مادرش مودم ۳G ای که او برای کارهای حزبی و رسمی استفاده می‌کرد، قرض گرفت و شروع کرد به دانلود کردن.

چندی بعد مادر این دختر -بلانکا روزا آلاکانترا- که عضو حزب مردم این شهر است، یک صورت حساب عجیب ۴۰ هزار دلاری دریافت کرد. او نمی‌دانست که شبکه ۳G‌که او از آن استفاده می‌کند، محدودیت دانلود دارد و تعرفه‌اش اینقدر گران است.
این موضوع حتی یک بحران سیاسی کوچک هم در شهر ایجاد کرد، طوری که نمایندگان این حزب مجبور شدند در شورای شهر گتافه، از استفاده نادرست از اینترنت و خطوط تلفنی حزب، ابراز پشیمانی کنند! مادر بخت‌برگشته هم مجبور شد، ۴۰ هزار دلار را شخصا پرداخت کند!
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر