خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
وعده هواداران خاتمی و موسوی:2خرداد، سالن 12هزار نفری آزادی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 1 خرداد‌ماه سال 1388

 


  با پرچم سبز نبوی می آییم         با سید پاک علوی می آییم

                                                                                                 

   یک بار دگر به یاد لبخند امام       با میر حسین موسوی می آییم    هموطن برخیز و عزم کار کن                  دوم خرداد را تکرارکن   سیدی دیگر به میدان آمده                    موسم تغییر ایران آمده   موسوی از ماست همراهش شویم       زاده زهراست همراهش شویم 
http://ghalamnews.ir/images/2009/4/09-4-29-1418428.jpgمراسم بزرگداشت دوم خرداد با حضور سید محمد خاتمی و میرحسین موسوی در سالن 12هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری یاری، در این مراسم که توسط گروه یاری، پویش حمایت از خاتمی و موسوی(موج سوم)، ستاد88 ، دانشجویان حامی خاتمی، دختران حامی میرحسین موسوی(نسل فیروزه‌ای)، ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی و کمیته دانشجویان استان تهران ستاد میرحسین موسوی برگزار می‌شود، رئیس دولت اصلاحات و مهندس موسوی کاندیدای مورد حمایت اکثریت اصلاح‌طلبان حضور خواهند داشت.

این مراسم از ساعت 16 الی 20 در سالن 12 هزار نفری آزادی واقع در کیلومتر 5 اتوبان تهران –کرج بر پا خواهد شد.


این مراسم علاوه بر خاتمی و موسوی، حامیان آخرین نخست وزیر ایران از چهره‌های مختلف از جمله هنرمندان، نویسندگان، چهره‌های سیاسی و...حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است وسیله ایاب و ذهاب برای حضور در این مراسم در میادین بزرگ تهران و جلوی درب دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است.


آدرس دقیق محل استقرار وسایل نقلیه به زودی در جدولی اعلام خواهد شد.


علاقمندان به حضور در این مراسم با مراجعه به آدرس http://2khordad.yaari.ir می‌توانند آمادگی خود را اعلام نمایند.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر