خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دختربچه باهوش بولدوزر خرید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 2 خرداد‌ماه سال 1388

دختر سه ساله نیوزلندی بدون اطلاع پدر و مادرش در حراجی واقعی شرکت کرد.علاقه بیش از حد وی به بولدوزرهای اسباب بازی چیزی نمانده بود پدر و مادرش را ورشکسته کند.


پیپی کوینلان سه ساله، بدون اطلاع پدر و مادرش، بولدوزری واقعی را از یک حراجی به قیمت 15هزار و 600 دلار خرید.

علاقه بیش از حد این دختر بچه سه ساله نیوزیلندی به تراکتورها و بولدوزرهای اسباب بازی چیزی نمانده بود پدر و مادرش را ورشکسته کند.

وقتی پدرو مادر پیپی که روحشان هم از تصمیم وی خبردار نبود در خواب به سر می بردند ، دختر کوچک با کمک رایانه برای شرکت در حراجی شرکت کابلکو ثبت نام کرد؛ نکته جالب این که وی در حراجی برنده شد و یک دستگاه بولدوزر خرید.

وقتی مادر پیپی از خواب بیدار شد و سری به رایانه زد متوجه شد پیام تبریکی به مناسبت برنده شدن در حراجی برای وی فرستاده شده است.

او گمان کرد بولدوزری که از آن صحبت می شود لگوی اسباب بازی است اما با مشاهده قیمت آن شوکه شد. به گفته مادر پیپی در آن لحظه ، مشاهده قیمت بولدوزر، بزرگترین ضربه ای بود که در تمام زندگی به وی وارد شده است.

والدین پیپی ماجرای شیطنت دختر کوچولوی باهوش و شیطان اما نه چندان عاقل خود را برای مسئولان حراجی شرح داده اند و مدیران شرکت قصد دارند حراج را باطل کنند.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر