خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مردی که با مرغ و خروس و ماهی‌های مرده زندگی می‌کرد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 2 خرداد‌ماه سال 1388

«فیلیپ الیوت» یک مرد 35 ساله اهل منطقه «نیوهیون» در ایالت «کنتیکات» آمریکا به اتهام نگهداری مرغ و خروس و ماهی مرده درون منزلش به حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.
این در حالیست که پلیس ایالتی در گفت‌و‌گو با رسانه‌های دولتی آمریکا خاطر نشان کرد: ما هنگامی از این ماجرا باخبر شدیم که همسایه‌ها از بوی تعفنی که از خانه این مرد بیرون می‌آمد، به پلیس شکایت کرده و ماموران پلیس پس از جست‌وجوی منزل این مرد جوان با اجساد و بقایای بو کرده و فاسد شده و گندیده مرغ، خروس و ماهی‌ها در اطراف و قسمت‌های مختلف این منزل مسکونی مواجه شدند.
ماموران پلیس در گزارش خود از بازرسی این منزل مسکونی اعلام کردند که اجساد این حیوانات در زیر تختخواب و کمد لباس‌ها نیز یافت شده است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر