خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تصاویری دیدنی از پیرترین وبلاگ نویس دنیا! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 3 خرداد‌ماه سال 1388زنی که پیرترین وبلاگ نویس دنیا لقب گرفته بود، در سن ۱۰۸ سالگی و بعد از پست آخرین مطلبش با عنوان یک ترانه شاد در اتاق پرستاران بیمارستان درگذشت.


این زن که Olive Riley نام داشت در روز ۱۲ جولای در حالی تعداد بسیار زیادی دوست اینترنتی داشت، درگذشت. این پیرزن استرالیایی بیش از ۷۰ مطلب در وبلاگش نوشته بود که از Woy Woy در فوریه سال گذشته آغاز شده بودند.


او در نوشته هایش سعی می کرد تجارب خود را با دیگران در محیط اینترنت به اشتراک بگذارد.

Olive Riley در ۲۰ اکتبر ۱۸۹۹ در Broken Hill به دنیا آمد. او سه فرزند داشت و هر دو جنگ جهانی را تجربه کرد. همسر وی Mike Rubbo نام دارد.


او در آخرین پستش در ۲۶ ژوئن نوشت :


نمی توانم باور کنم که بیش از یک هفته است که اینجا در اتاق پرستاران هستم.

آدرس وبلاگ اصلی او www.allaboutolive.com.au بود ولی این اواخر مطالبش را در http://worldsoldestblogger.blogspot.com می نوشت.درحال وبلاگ نویسیدر حال فوت کردن شمع های جشن تولد 108 سالگی:

به همراه همسرش
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر