خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اعتراض فیس بوک به فیلتر شدن سایتش در ایران - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 3 خرداد‌ماه سال 1388


این سایت از روز شنبه در ایران فیلتر شده و کاربران مراجعه کننده به آن با پیام «مشترک گرامی دسترسی به این سایت امکان‌پذیر نمی‌باشد» روبه‌رو می‌شوند.


  سایت شبکه اجتماعی فیس بوک به مسدود شدن سایتش در ایران اعتراض کرد.


این شرکت در بیانیه‌ای به خبرگزاری فرانس پرس اعلام کرد: ما از دریافت این خبر که کاربران در ایران ممکن است به فیس بوک دسترسی نداشته باشند، مایوس شدیم.

این سایت از روز شنبه در ایران فیلتر شده و کاربران مراجعه کننده به آن با پیام «مشترک گرامی دسترسی به این سایت امکان‌پذیر نمی‌باشد» روبه‌رو می‌شوند.

فیس بوک اعلام کرد این گزارشها را مورد بررسی قرار خواهد داد و از این که این سایت در زمانی که رای دهندگان ایرانی به اینترنت به عنوان منبعی اطلاعاتی در مورد نامزدهای انتخاباتی و مواضع آنها روی می‌آورند متاسف است.

بنا بر این گزارش، یکی از صفحات فیس بوک که به یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری جاری اختصاص یافته بود بیش از 5200 پشتیبانی کننده داشت.

فیس بوک در سال 2004 از سوی مارک زوکربرگ، دانشجوی هاروارد تاسیس شد و مدعی داشتن 175 میلیون عضو در سراسر جهان است.

این سرویس در ایران به زبان فارسی و انگلیسی موجود بود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر