خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ادعای مایلی‌کهن در خصوص فیروز کریمی ثابت نشد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 3 خرداد‌ماه سال 1388

من خدمت آقای مایلی‌کهن اعلام می‌کنم آماده هستم تا هر مطلبی،‌ سند و مدرکی در خصوص مشارکت یا اقدام به دوپینگ از بازیکنی دارند تشریف بیاورند دفتر بنده و ارائه کنند.


 

به گزارش ایلنا، رئیس مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال در خصوص ادعای محمد مایلی‌کهن سرمربی سایپا که ادعا کرده ستاد مبارزه با دوپینگ نام بازیکن دوپینگی تیم فوتبال استقلال تهران را اعلام کند،گفت: منظور آقای مایلی‌کهن از بازیکن دوپینگی استقلال چیست و کدام بازیکن است ، من نمی‌دانم منظور ایشان از بیان این صحبت ها چیست. من قبلاَ هم گفته‌ام امثال مایلی‌کهن سرمایه‌های فوتبال کشور هستند و فکر می‌کنم با مطرح کردن این قبیل مسائل حیف است که این سرمایه‌ها دچار آسیب شوند. من خدمت آقای مایلی‌کهن اعلام می‌کنم آماده هستم تا هر مطلبی،‌ سند و مدرکی در خصوص مشارکت یا اقدام به دوپینگ از بازیکنی دارند تشریف بیاورند دفتر بنده و ارائه کنند. فکر می‌کنم به این شکل باشد خیلی بهتر از رسانه ای کردن موضوع است. بهتر است وی در یک گفت‌وگوی رو در رو مسائل را با من مطرح کنند. من هم خیلی خوشحال می‌شوم و اگر موضوعی بود آن را پیگیری می‌کنم. ولی چنین مسائلی که الان آقای مایلی‌کهن در خصوص دوپینگ بازیکن استقلال اعلام می‌کند من از‌ آن بی‌اطلاع هستم و نمی‌دانم منشا خبر ایشان کجا است.

دکتر احمد هاشمیان ادامه داد: اینکه آقای مایلی‌کهن بنا بر کدام مستندات اعلام می‌کند بازیکن استقلال دوپینگ کرده است خیلی مهم است، در مورد ادعای قبلی آقای مایلی کهن مبنی بر اینکه فیروز کریمی شاگردانش را تشویق به دوپینگ می‌کند مدرکی را تا به امروز دریافت نکرده‌ایم. با این حال اگر آقای مایلی‌کهن به دفتر مبارزه با دوپینگ فدراسیون فوتبال مراجعه کنند و مدارک خود را در اختیار ما قرار بدهند ما حتماَ‌ رسیدگی خواهیم کرد.

            

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر