خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آخرین خبر درمورد نانسی عجرم: هنوز زایمان نکرده است! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1388

نانسی عجرم خواننده و ستاره لبنانی، اولین فرزند خود را باردار است.
گفته می‌شود که فرزند او دختر است و به زودی تا پایان ماه می به دنیا می‌آید.
دربسیاری از سایت‌ها اعلام شد که فرزند او در درتاریخ 16می یعنی هم زمان با تاریخ تولد خود نانسی به دنیا آمده است اما در بسیاری از سایت‌های معروف تا تاریخ 22می هیچگونه خبری درمورد به دنیا آمدن این کودک دیده نشده است.
 همچنین اعلام شده است که نانسی در طول مدت بارداری کمی دچار مشکل شده بود که برای جلوگیری از پیش آمدن هر اتفاقی به بیمارستانی در بیروت مراجعه کرده است و هیچ مشکل خاصی برای او و فرزندش بوجود نیامد. این اولین بارداری نانسی عجرم می‌باشد. نانسی 26ساله در سپتامبر 2009 با یک دندانپزشک ازدواج کرده است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر