خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دوچرخه ای دو حالته برای تردد در مکانهای مختلف (+عکس و فیلم) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1388
custom1_narenji_ir.jpg

custom2_narenji_ir.jpgیک طراح خوش ذوق آلمانی به نام آقای استفان والمن موفق به تهیه طرح اولیه دوچرخه ای با دو حالت حرکت شد.

 

نام این دوچرخه Zweistilاست که تنظیم آن با توجه به وزن دوچرخه سوار و تغییر ارتفاع دسته در دو وضعیت بالا و پایین امکان حرکت را مهیا می سازد. دوچرخه سوار می تواند برای حرکت در مکانهایی که تردد و ترافیک خودروها زیاد است و یا در شرایطی که نیاز به پیمودن مسیری نسبتا طولانی بدون داشتن توقف برای دیدن مناظر دارد ارتفاع دوچرخه خود را تنظیم کند. تغییر بین دو وضعیت مذکور در حین حرکت امکانپذیر بوده و نیاز به توقف دوچرخه سوار ندارد.

 

این دوچرخه می تواند پیشنهاد خوبی باشد برای کسانیکه نیاز دارند در طول روز مسافت طولانی را بپیمایند. در حال حاظر طرح اولیه این محصول مطرح شده و هنوز از زمان تولید انبوه و یا قیمت تمام شده آن خبری در دسترس نیست.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر