خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
انتقاد شدید علیرضا افتخاری از احمدی‌نژاد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 5 خرداد‌ماه سال 1388
http://www.aftab.ir/news/2005/oct/11/images/fcea8b8b3c334ab1c54548e70e636058.jpg

مگر انرژی هسته‌ای افتخار شخص احمدی‌نژاد است که در سرود مهر از ایشان نام برده می‌شود؟

علیرضا افتخاری خواننده موسیقی سنتی درباره نحوه ساخت و استفاده از موسیقی تبلیغاتی برای نامزدهای انتخاباتی گفت: «‌ساخت موسیقی برای هر گونه تبلیغی حرکتی نو در دنیا‌ست که بیشترین جذب مخاطب را دارد».

افتخاری در گفتگویی با "سحام نیوز" ادامه داد: «شما همیشه با شنیدن یک موسیقی به یاد آن تبلیغ خواهید افتاد، اما داشتن نوآوری در سرود آن هم از نوع ملی میهنی برای تبلیغ با کپی کردن ترانه و یا یا آهنگ تفاوت دارد».

وی افزود: «‌نام بردن از یک نامزد تبیلغاتی روی یک آهنگ خاطره انگیز تنها چیزی را که به مخاطب نشان می‌دهد تبلیغ یک کالای بازگانی است شما با شنیدن سرود می‌خواهید یک فرد را بشناسید و بدون نام بردن از آن شخص تصویرش در ذهن شما مجسم شود نه اینکه به زور آهنگ و ترانه یک فرد در ذهن شما بالا رود یا مگر انرژی هسته‌ای افتخار شخص احمدی‌نژاد است که در سرود مهر از ایشان نام برده می‌شود».

افتخاری گفت: «این پیام‌ها باید در روح شعر باشد و تصمیم گیری به عهده مخاطب، نه اینکه به زور بگوییم چه کسی چه کاری کرده ومی‌کند یا دولت مهر و اقتدار منظور شعر را نمی‌رساند مگر تا به حالا دولت اسلامی ظالم داشتیم که لایق نبودند یا در پوسترهایی با پیام مبهم« بیا یکبار دیگر» یا شعارهایی از این قبیل که به زور می‌خواهد بگوید چه کنیم».

افتخاری در پایان گفت: «افرادی مثل احمدی نژاد که شناخته شده هسستند نباید با نقض قوانین مانند نقض کپی رایت یا به ضرب و زور شعر خود را به مردم بشناسانند.»


منبع : سحام نیوز  

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر