خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
نگهداری شیر در خانه های تهران! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 7 خرداد‌ماه سال 1388صاحب این شیر که در منطقه ولنجک تهران زندگی می کند در گفتگو با مهر گفت: از کودکی علاقه فراوانی به این حیوان داشته ام و حالا که به آرزوی خود رسیده ام خیلی خوشحالم.

این شهروند تهرانی هر از گاهی شیر تربیت شده اش را برای هواخوری به خارج از خانه می آورد و او را در خیابانهای اطراف خانه اش می گرداند.

اینکه وی چگونه توانسته این شیر نر 8 ماهه را به خانه بیاورد و از کجا این حیوان را خریده سوالاتی بود که این شهروند از پاسخ به آنها خودداری کرد.

 این شهروند گفت: تنها من نیستم که شیر در خانه ام نگهداری می کنم و کسانی را می شناسم که ببر و پلنگ هم نگهداری می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا همسایگان از بابت نگهداری این حیوان شکایتی از او ندارند گفت: تا حالا که کسی شکایتی نکرده است. ضمن آنکه من مجوزهای لازم برای نگهداری این حیوان را از سازمان محیط زیست اخذ کرده ام.

نگهداری و پرورش حیواناتی نظیر شیر، پلنگ و خرس در میان برخی از شهروندان مرفه تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور افزایش چشمگیری پیدا کرده است و در همین رابطه پلیس تهران سال گذشته با شکایت همسایگان، فردی را به جرم نگهداری از دو قلاده خرس دستگیر کرده بود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر