خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
در انتخابات ... می‌کنیم! (حتما"بخوانید) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 7 خرداد‌ماه سال 1388
http://radio.irib.ir/maaref/_uploads/newsPhotos/3867.jpg

به نقل از سایت موج


طنز - ابراهیم رها می گوید:


1- در انتخابات شرکت می‌کنیم:

الف) چون با چغندر، کشک و گیربکس تفاوت‌های قابل مشاهده و محسوسی داریم.

ب) چون چهار سال است بعضی از اندام‌هایمان به شکل مبسوطی درد می‌کند.

ج) چون خر مخمان را گاز نگرفته از قاطر هم لگد نخورده‌ایم.

د) چون دوست نداریم رئیس جمهورمان فقط راه ونزوئلا را بلد باشد. بهتر است او را به باقی کشورها هم راه بدهند، برای جغرافیایش خوب است.
2- در انتخابات شرکت نمی‌کنیم:

الف) چون آدم عاقل از یک سوراخ، یک بار که سهل است، 1388 دفعه هم که شده گزیده می‌شود. منتهی هنوز کسی معنای لغت «آدم عاقل» را برایمان توضیح نداده است.

ب) چون زیاد تلوزیون‌های لس‌آنجلسی را می‌بینیم و ترجیح می‌دهیم لیلا فروهر، چندهزار کیلومتر آن طرف‌تر با استدلال «قر تو کمرم فراوونه» تکلیفمان را معلوم کند تا خودمان در کشور خودمان.

ج) چون از احمدی‌نژاد خوشمان می‌آید. به هر حال هر کسی نقطه ضعفی دارد!

د) چون مرض داریم!
 

3- فضای انتخاباتی کشور را داغ می‌کنیم:

الف) چون دمای انتخابات در صداوسیما صفر کلوین است.

ب) چون ما فقط وقتی تب می‌کنیم دلمان می‌آید از کنترل تلویزیون دل بکنیم و از خانه بیرون بزنیم به قصد دکتر رفتن، این وسط شاید رای هم دادیم.

ج) چون حدود 6500 سال است که ماها به شکل ژنتیک تا آمپر نچسبانیم، کاری ازمان سر نمی‌زند.

د) چون بعضی‌ها داغشو دوست دارند!


4- به میرحسین موسوی رای می‌دهیم:

الف) چون به احمدی‌نژاد رای نمی‌دهیم، این گزینه هیچ توضیحی نمی‌خواهد.

ب) چون سیاستمداری کاملا راستگوست و برعکس آقای احمدی‌نژاد است که حرف غیرراست زیاد می‌زند و ما هم گفتیم به احمدی‌نژاد رای نمی‌دهیم!

ج) چون طرفدار واقعی عدالت است و بر خلاف آقای احمدی‌نژاد عدالت بدنام‌کن نیست و شصت دفعه گفتم ما به احمدی‌نژاد رای نمی‌دهیم.

د) چون مرد برای هضم دلتنگی‌اش گریه نمی‌کنه، قدم می‌زنه و وسط قدم زدنش هم می‌ره به میرحسین رای می‌ده.

 

منبع:

http://www.mowj.ir/ShowNews.php?6540


حمله فاطمه رجبی به میرحسین:چرا رنگ لجن؟
رنگ خدا، رنگ حسین علیه‌السلام با شعار «یک یاحسین دیگر» در 22‌خرداد، «رنگ‌ها» و «رنگ‌کننده‌ها» و «رنگ‌شونده‌ها» را از عرصه حاکمیت به اخراج محکوم خواهد کرد، با یک یا حسین دیگر.

به گزارش «شفاف» فاطمه رجبی در سایت تندروی انصارنیوز با انتقاد از طرفداران موسوی در انتخاب رنگ سبز نوشت: «رنگ کردن مردم» توسط نامزدهای انتخاباتی شگردی نوین است که هم با اسلام در ستیز است و هم انسانیت مردم را لگدمال می‌کند ولی این واقعه رخ داده است. فرقی هم نمی کند که نامزد «راست ناراست» باشد یا «چپ منحرف».

این حامی دولت در ادامه افزود: البته یکی بدون نشان «رنگ» می‌کند، یعنی به دنبال اقتصاد شکوفای «رضاخانی» و به قول او «رضاشاهی» است و توسعه «هاشمی رفسنجانی» و دو تن دیگر آشکار و با نشان به رنگ کردن ملت پرداخته‌اند. وای به حال ملتی که یکی به رنگ «کفن» و دیگری به «رنگ لجن» و سومی به «رنگ عدم»، او را رنگ کرده‌اند.

وی در ادامه در اظهارنظری می آورد: چرا رنگ لجن؟! زیرا رنگ سبز که نزد مردم مقدس است، آنگاه که در آرایش زنان بدحجاب و بهتر است گفته شود بی‌حجاب و طوق گردن مردان و پسران عملی می‌شود و پرچم مزین به نام‌های مقدس معصوم علیه‌السلام یا در دست زنان و مردان پلید به اهتزاز در می‌آید و یا زیرانداز آنان می‌شود، «رنگ لجن»ی است که محتوای گفتمان و سابقه و لاحقه اصلاح‌طلبی برانداز را می‌نمایاند که با «عوام‌فریبی» و «خرافه‌گرایی» شعور و کرامت شیعه را به بازی گرفته است.

وی درباره رئیس جمهور و حامیانش می آورد: احمدی‌نژاد و حامیانش در این میان «رنگ خدا» را انتخاب کرده‌اند. که همان رنگ حسین علیه‌السلام است. این رنگ در «چادر زهرایی زنان و دختران» و در «وقار و سلامت مردان و پسرانی» است که «ایمان خدایی‌شان و پشتوانه زهرایی‌شان» چهارسال پیش بر «مافیای قدرت و ثروت» پیروز گشت و با عنایات حضرت صاحب عجل‌الله تعالی فرجه الشریف، احمدی‌نژاد را به منطقه ممنوعه مافیاگران وارد ساخت. هر چند که از آن روز تا کنون از زمین و هوا بر او و ملت رای داده به او، آتش باریده و می‌بارد.

فاطمه رجبی در پایان تاکید می کند: رنگ خدا، رنگ حسین علیه‌السلام با شعار «یک یاحسین دیگر» در 22‌خرداد، رنگ‌ها و رنگ‌کننده‌ها و رنگ‌شونده‌ها را از عرصه حاکمیت به اخراج محکوم خواهد کرد. با یک یا حسین دیگر.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر