خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دانلود فیلم اخراجی ها 2 از روی اینترنت! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 8 خرداد‌ماه سال 1388
پس از آنکه فیلم سینمایى «اخراجى ها2» در شصت وچهارمین روز نمایش عمومى خود سر از بازار قاچاق درآورد و تا 15 هزار تومان خرید و فروش شد اکنون ین فیلم که عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران سر از اینترنت درآورده است.

 

اخراجی ها 2 آخرین ساخته مسعود ده نمکی است که با اقبال زیادی در تهران و شهر ستانها روبه رو شده است و باعث رونق بسیاری از سالن های سینما شده است همچنان فروش خوبی دارد اما چند روزی است که لینک های دانلود آن را با کمی جستجو در اینترنت می توان یافت.

 این درحالى است که از روز گذشته نیز نسخه قاچاق «اخراجى ها2» وارد بازار شده که نسخه ویدیویى «اخراجى ها2» بزودى وارد شبکه نمایش خانگى خواهد شد.

گفتنی است که احتمال این کار وجو دارد که با سایت ها و وبلاگ هایی که لینک های دانلود این فیلم را در خود قرار می دهند برخورد شدید شده و حتی تا حد فیلتر شدن پیش روند همان گونه که با فروشندگان نسخه غیر مجاز آن تا حد حبس برخورد می شود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر