خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اقدام عجیب مادر و مرگ دختر ۱۱ ساله! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 9 خرداد‌ماه سال 1388یک زن آمریکایی که به جای تلاش برای درمان پزشکی دختر بیمارش به دعا متوسل شده و این دختر چندی پیش براثر عوارض دیابت جان خود را از دست داد، گناهکار شناخته شد.
در حالی که «مادلین نیومن» دختر 11 ساله چند روز قبل از مرگش، علائم بیماری دیابت را از خود بروز داده و محتاج درمان‌های پزشکی بود، مادر 41 ساله این دختر تنها به خواندن دعا بسنده کرده و از این طریق درصدد درمان دخترش بود.
در پی اهمال این مادر ، دختر 11 ساله روز 23 مارس براثر عوارض دیابت جان خود را از دست داد.
یک قاضی آمریکایی با بررسی این پرونده، «لیلانی نیومن»،اهل ایالت ویسکانسین، را به دلیل بی مبالاتی و قتل غیرعمد دخترش گناهکار تشخیص داد و گفته می‌شود 25 سال زندان در انتظار اوست.
نیومن در طول بازجویی ها به پلیس گفته است: "خداوند از دخترش مراقبت می‌کرد و دعا و نیایش برای سلامتی وی تنها چیزی بود که او احتیاج داشت."
در همین حال پدر این دختر نیز متهم به همکاری با همسرش در قتل غیرعمد دخترشان است.
هرچند تاریخ دادگاه صدور حکم تاکنون تعیین نشده اما وکیل لیلانی نیومن گفت: "موکلش فرجام خواهی خواهد کرد."
براساس این گزارش روز 23 مارس زمانی که نفس های دختر 11 ساله به شمارش افتاده بود سرانجام مادر و پدر از خواندن انجیل دست کشیدند و اورژانس را خبر کردند در حالی که دیگر دیر شده بود و این دختر جان سپرد.
دادستان این پرونده، خانواده نیومن ها را «متعصبان مذهبی» نامید که اجازه دادند دخترشان بمیرد. وی در این باره گفت: "حتی مراقبت های اولیه پزشکی نیز جان مادلین را نجات می داد. آنها فرصت کافی برای نجات جان این دختر را در اختیار داشتند."
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر