خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبها لای همبرگر بخوابید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 10 خرداد‌ماه سال 1388hamburgerbed01.jpg


در دنیای طراحی، هر روز ایده های جدید و جالبی برای افراد علاقمند به طراحی های جدید روانه بازار می شود که بعضی از آن ها واقعاً جای تحسین دارند.

 

این همبرگر غول پیکر نیز یکی از همان ایده های جذاب و دوست داشتنی است که واقعاً نمی شود در مورد آن بحثی کرد. چرا که در واقع یک تخت خواب است که به شکل یک همبرگر با تمام مخلفاتش برای خواب های عمیق شما ساخته شده است.

 
 

hamburgerbed02.jpg


اگر شما هم دوست دارید این تخت خواب همبرگری را داشته باشید، لازم است بدانید که هیچ کجا آن را برای خرید پیدا نخواهید کرد! چرا که سازنده اش، آن را برای فروش نگذاشته است.

 

وسایل مورد نیاز برای ساخت این همبرگر به همراه روش ساخت در سایت سازنده آن گذاشته شده تا دوستداران واقعی، یکی برای خودشان بسازند.

 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر