خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مردی ۳ دخترش را ۲۵ سال زندانی کرده بود!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 11 خرداد‌ماه سال 1388

پیرمرد شکنجه گر که سه دخترش را سال ها در خانه خود زندانی کرده بود توسط پلیس آرژانتین بازداشت شد.
دختر نوجوانی که وحشت زده به سراغ پلیس استانی «دوندوزا» آرژانتین رفته بود از این ماجرای تکان دهنده پرده برداشت.
وی گفت؛ پدر 67 ساله ام «آرماندو لوسرو» که دو زن دارد من و خواهرانم را سال‌ها در خانه زندانی کرده بود و شکنجه می‌داد. ما مجبور بودیم پسمانده غذاها را بخوریم و تا چند ماه حمام نکنیم. حتی حق نداشتیم تلویزیون نگاه کنیم یا با کسی حرف بزنیم. اگر فرصت خودکشی داشتم حتماً به زندگی سیاهم پایان می دادم. من که به دنبال فرصتی برای فرار بودم آن قدر کشیک دادم تا اینکه سرانجام کلید اتاق را از جیب پدرم دزدیدم.
این دختر بسیار لاغر که رنگ به رخسار نداشت در بخش مراقبت‌های ویژه یک بیمارستان بستری شد و ماموران به دخمه پیرمرد رفتند. به این ترتیب «آرماندو» بازداشت و در بازجویی‌ها مشخص شد دختر بزرگش 25 سال در همین اسارتگاه بوده است.
پیرمرد با صدور قرار سنگین در بازداشتگاه به سر می‌برد و قرار است وضعیت اعصاب و روانش در پزشکی قانونی بررسی شود. این ماجرا بازتاب گسترده‌یی در رسانه‌های خبری آرژانتین داشته و تداعی کننده جنایت‌های «فریتزر» پدر شیطان صفت اتریشی است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر