خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حمایت صریح و قاطع اعضای بیت امام (ره) از میرحسین موسوی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 11 خرداد‌ماه سال 1388
http://www.kalemeh.ir/images/docs/000008/n00008121-b.jpg

«نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی، حمایت قاطع اعضای بیت امام خمینی از مهندس میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد».

به گزارش آفتاب، علی اشراقی، نوه حضرت امام  تصریح کرد: «ضمن احترام و آرزوی موفقیت برای سایر کاندیداهای حاضر در صحنه، به جهت تاسی از عنایات ویژه امام به مهندس موسوی و شادی روح ایشان بر خود لازم می‌دانم که از مهندس موسوی حمایت کنم. نظر بیت امام و مشخصا آقای سید حسن خمینی نیز نسبت به ایشان مثبت است».

اشراقی در مورد شرایط انتخابات پیش رو گفت: «ما برای چهار کاندیدای فعلی احترام قایل هستیم و معتقدیم مردم می‌بایست به سیاست‌ها و برنامه‌های ارایه شده توسط کاندیداهای محترم توجه نموده و فرد اصلح را انتخاب کنند».

وی ادامه داد: «کاندیداهای محترم نیز باید مواضع شفاف خود را در خصوص مسایل اقتصادی‌، سیاسی و اجتماعی اعلام نموده و به دغدغه جوانان در خصوص اشتغال‌، مسکن و ازدواج بپردازند و چنانچه مردم این سیاست‌ها را پاسخگوی نیازشان بدانند طبیعی است به فرد مورد نظر خود رای می‌دهند».

اشراقی سپس با اشاره به کاندیداهای حاضر در صحنه تصریح کرد: «خیلی‌ها معتقدند آقای احمدی نژاد شعارهایشان احیاگر دوران اوایل انقلاب است اما کاش ایشان در همان زمان در عرصه حضور پیدا می‌کردند، درعین حال فاصله بین حرف تا عمل هم ممکن است زیاد باشد».

نوه امام خمینی تصریح کرد: «انسان اگر بخواهد در مورد حق سخن بگوید جا بسیار وسیع است اما در مقام عمل هیچ میدانی از میدان حق تنگ تر نیست».

وی افزود : «جناب کروبی نیز عملکردش برای نسل جوان شناخته شده است و بارزترین خصلت ایشان صراحت لهجه و شجاعتشان است».در دوره قبلی انتخابات علی رغم نا مهربانی‌هایی که صورت گرفت رای مناسبی آوردند و ایشان در این دوره با برنامه کاری مدون و مشخص شرکت کرده‌اند و تیم مدیریتی اطراف ایشان نیز توانمند و خلاق است».

اشراقی در مورد کاندیداتوری محسن رضایی نیز گفت: «آقای رضایی چه در عرصه عمل و مسولیتشان در سپاه پاسداران و دوران دفاع مقدس و چه در میدان اندیشه و مسولیتشان در مجمع تشخیص مصلحت نظام و چشم انداز بیست ساله آینده ایران اسلامی‌ قابلیت خود را نشان دادند».

نوه حضرت امام خمینی سپس در مورد مهندس میر حسین موسوی گفت: «جناب مهندس میرحسین موسوی همیشه مورد تکریم و حمایت کامل حضرت امام بوده اند و همه می‌دانیم که این حمایت واقعی بود زیرا امام با کسی رو در بایستی نداشت و اگر کسی را موافق مسایل نظام و انقلاب نمی‌دانست تذکر لازم را می‌داد».

وی افزود: «امام در رفتار و کردارشان فقط خدا را در نظر می‌گرفت و همه شاهد بودند در طول مدت نخست وزیری ایشان به طور کامل از سوی امام حمایت شدند، مهندس موسوی محبوب امام بودند و افرادی که چنین جایگاهی در نزد امام داشتند انگشت شمار بودند».

اشراقی اضافه کرد: «حمایت امام از مهندس موسوی صرفا به دلیل جایگاه حقوقی ایشان نبود بلکه امام برای منش و شخصیت و عملکرد مهندس موسوی احترام قایل بودند و مساله‌ای که فعلا مشهود است این مطلب است که هر چقدر به زمان رای‌گیری نزدیک می‌شویم و با توجه به اظهار نظرها و برنامه کاری ایشان که در راستای خواست عمومی‌و افکار عمومی‌است و با عنایت به صداقتی که در سیمای ایشان وجود دارد، هم چنین نظر مثبت مردم به او سیر صعودی گرفته و شاید حماسه‌ای دیگر در راه باشد».

وی تاکید کرد: «انسان وقتی در رفتار و گفتار و کردار خدا را مد نظر بگیرد خداوند نیز محبت او را در دل مردم جای می‌دهد و مهندس موسوی می‌تواند چنین جایگاهی را داشته باشد ».

نوه امام خمینی (ره) افزود : «ضمن احترام کامل به آقای کروبی که جزو شخصیت‌هایی هستند که اگر احیانا نظام از مسیر خود منحرف شود یا به آرمان امام خدشه‌ای وارد شود سریعا وارد صحنه می‌شوند و آروزی موفقیت برای سایر کاندیداها، جهت تاسی از عنایات ویژه حضرت امام به مهندس موسوی و شادی روح ایشان بر خود لازم می‌دانیم که از ایشان حمایت نماییم».

نظر اعضای بیت حضرت امام و مشخصا حاج سید حسن آقا نیز نسبت به ایشان کاملا مثبت بوده است.

اشراقی ادامه داد: «به هر حال هر چه مردم عزیز ایران بپسندند و رای دهند قطعا مورد احترام همه خواهد بود و قطعا مردم به دنبال کسی هستند که از جنس خودشان باشد و درد آنها را بداند و درمان نماید و کسی که عزت و کرامت و اقتدارشان را در مجامع عمومی‌ حفظ نماید و به ایران افتخار نماید و باعث سربلندی ایرانی شود».

 نوه بنیانگذار انقلاب در گفتگو با ایلنا نیز از نظر مثبت سید حسن خمینی و اعضای ارشد بیت امام(ره) به کاندیداتوری میر حسین موسوی خبر داد.

علی اشراقی با بیان اینکه نظر بیت امام نسبت به آقای موسوی مثبت است،گفت: «آنگونه که من مطلع هستم حاج سید حسن خمینی و برخی از اعضای ارشد بیت امام(ره) نظر مثبتی نسبت به آقای میر حسین موسوی دارند و چه کسی بهتر از آقای موسوی».

همچنین زهرا اشراقی در گفتگو با ایلنا گفت: «بیشتر اعضای تاثیرگذار بیت امام (ره) از کاندیداتوری موسوی حمایت می‌کنند».

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر