خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
محمدرضا فروتن نام کاندیدای مورد نظر خود را اعلام کرد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 12 خرداد‌ماه سال 1388


محمدرضا فروتن برای اولین بار نام کاندیدای مورد نظر خود را اعلام کرد!!
محمدرضا فروتن ضمن اعلام حمایت از مهندس میر حسین موسوی دلیل حضور خود برای اولین بار در عرصه انتخابات وسیاست و حمایت از موسوی را حساسیت و فهم موسوی نسبت به مسائل انسانی عنوان کرد.


وی که در ستاد مرکزی مهندس میر حسین موسوی حضور یافته بود در گفتگوی اختصاصی  با خبرنگار قلم نیوز اظهار امیدواری کرد: با ریاست جمهوری مهندس میر حسین موسوی کشور و هنرمندان شرایط بهتری پیدا کنند.


 وی با بیان اینکه حوزه فکری و روحی من هیچ گاه سیاسی نبوده ،گفت: همه سرمایه ای که در وجودم هست " امید"  است که با حضور آقای مهندس میر حسین موسوی افزایش بسیاری یافته است .

فروتن  افزود: زمانیکه صحبت های آقای مهندس میر حسین موسوی را در تلویزیون شنیدم احساس کردم برای اولین بار دوست دارم از شخصی در انتخابات حمایت کنم که علاوه بر اینکه یک انسان سیاستمدار است، فردی عاقل و فهیم و شخصی است که قلب و روحش نسبت به مسائل انسانی آگاه و حساس است.
فروتن درباره تاکید دولت مبنی بر اینکه هنرمندان نباید در انتخابات دخالت کنند، گفت: این را شنیده‌ام ولی به نظر من هرکسی نظر خود را باید به شکل آزاد بیان کند. من احساس می‌کنم حمیات کورکورانه ای انجام نمی‌دهم .با دلم جلو آمده ام و  امیدوارم که کشور ما  روزبه روز مملکت بهتر، ‌زیباتر، ‌آبادتر و سربلند تر شود.
این بازیگر مطرح سینمادر بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به محدودیت ایجاد شده در یکی از پروژه‌های تبلیغاتی اش گفت: این کار برایم بسیار عجیب بود؛ سئوال من این است که اگر این کار برای هنرمندان داخلی امکان پذیر نیست و به قول دوستان منع قانونی دارد،‌اولا چرا دولت این قانون نادرست را تصحیح نمی کند و در ثانی این  منع قانونی چرا برای نصب بیلبوردهای هنرپیشه ها و فوتبالیست های خارجی در اتوبون های شهر که نفع اقتصادی عده ای را تامین می‌کند، وجود ندارد؟
فروتن ادامه داد: من با این کار برای بخشی از وطن خود(خلیج فارس)  که خیلی زیباست تبلیغ می کردم و اتفاقا در حین کار نیز خیلی تلاش کرده بودم که از مسائل را رعایت کرده بودم اما با این وجود از این کار جلوگیری شد.
وی درباره دیدگاهی که تبلیغات را بر خلاف شان هنرمند عنوان می‌کند،گفت: به نظر من این کار هیچ تناقضی با شان و شخصیت های فرهنگی ندارد و اتفاقا از ضعیف شدن هنرمند جلوگیری می‌کند و  با عث نمی‌شود که او به خاطر گذران زندگی در هر فیلمی که به نظرش با ارزشی که برای مخاطب قائل است هماهنگی ندارد،‌بازی کند.
فروتن افزود: این کار حتی به لحاظ اقتصادی برای کشور نیز می‌تواند مفید باشد. به پیشرفت سریعتر کارخانه ها و شرکت ها و گسترش آنها کمک کند که اولین نتیجه این امر اشتغالزایی خواهد بود.
وی در پایان گفت: من فکر می‌کنم زمانیکه یک هنرمند به عنوان بازیگر سینما کارهای باارزشی انجام می‌دهد نباید موانع و محدودیت های بی‌دلیل جلوی پایش بگذاریم. اینها باعث تضعیف بازیگر و تن دادن او به شرایطی می‌شود که خیلی با آن سازگار نیست.

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر