خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دردسرهای یک زن برای بازیگر هالیوود! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 12 خرداد‌ماه سال 1388


کیانو ریوز از زنی که مدعی شده بود، مادر فرزندان وی است، شکایت کرد. کیانو از اینکه ناگهان فردی پیدا شده و می‌گوید من مادر بچه‌های کیانو هستم، به شدت شاکی است و می‌خواهد از او شکایت کند.
کارن سالا، 46 ساله معتقد است او از زمان کودکی با کیانو دوست بوده و او مادر فرزندان کیانو است. این در حالیست که کیانو می‌گوید من اصلا نمی دانم این زن کیست و از کجا پیدایش شده است.
سالا در کمال پرروئی ادعا می‌کند من سالها در تلاش بوده‌ام این قضیه را با کیانو به تنهایی و به صورت خصوصی حل کنم، اما کیانو خودش به من بی توجهی کرده و باعث شد این قضیه رسانه‌ای شود.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر