خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دو نوجوانی که بجای ماهی، کوسه آدمخوار 2.5 متری شکار کردند!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 13 خرداد‌ماه سال 1388


روز گذشته دو نوجوان فلوریدایی توانستند با وسایل ماهیگیری پدرشان یک کوسه غول پیکر دو و نیم متری را که 200 کیلو وزن داشت را شکار کنند.
این دو نوجوان آمریکایی که برای تفریح به یک سفر دریایی رفته بودند نه تنها تفریح نکردند بلکه توانستند یک کوسه آدم‌خوار دویست کیلویی را شکار کنند و جان‌شان را نجات دهند.

مارکس که برادر بزرگتر است درباره نحوه وقوع این شکار خطرناک می‌گوید: همراه برادرم در جلوی قایق نشسته بودیم و در آرامش ماهیگیری می‌کردیم که ناگهان یک ماهی بزرگ به قلابمان گیر کرد. ابتدا تصور کردیم یک ماهی بزرگ است اما پس از چند دقیقه آرواره‌های یک کوسه آدم‌خوار نمایان شد.

پدر این دو نوجوان که شکارچی کوسه است درباره این شکار بی‌سابقه می‌گوید: قایقم مخصوص شکار کوسه بوده و برای همین تمام لوازم مورد نیاز عملیات شکار این ماهی غول پیکر آماده بوده است. البته این نکته حائز اهمیت است که فرزندانم شکار کوسه را به خوبی بلد بوده‌اند در غیر اینصورت هم‌اکنون کوسه آنها را شکار کرده بود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر