خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مستند زندگی نیمایوشیج در شبکه اول سیما - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 14 خرداد‌ماه سال 1388


امیدوارم این فیلم دریچه‌ای شود برای آشنایی با فضای زندگی نیما که غریب می‌زیست و شاید همین انزوای او سبب شده تا شعرش نیز سخت و سمبولیک باشد...


 
مستند (کی می‌رسد باران) با به تصویر کشیدن زندگی نیما یوشیج آماده پخش از شبکه اول سیما شد.
علا محسنی نویسنده و کارگردان این مستند گفت :در مستند نیما یوشیج به احساسات نیما در مورد غربت از یوش پرداخته شده است.
وی افزود : برخلاف مستند‌هایی که به نمایش زندگی متعارف اشخاص می‌پردازد، این مستند به صورت گزارشی یک موضوع را دنبال می‌کند تا جذابیت بیشتری برای بیننده ایجاد شود.
وی افزود: امیدوارم این فیلم دریچه‌ای شود برای آشنایی با فضای زندگی نیما که غریب می‌زیست و شاید همین انزوای او سبب شده تا شعرش نیز سخت و سمبولیک باشد.
علا محسنی که هم اکنون نیز در حال ساخت مجموعه آیینه فرهنگ برای شبکه یک سیماست گفت :این مجموعه به زندگی بزرگان فرهنگ و ادب ایرانی می‌پردازد.
وی افزود: این مجموعه زندگی بزرگانی چون حافظ‌، ‌سعدی‌، مولانا، پروین اعتصامی‌و ملک الشعرای بهار را به شکل مستند گزارشی، به مدت 30 دقیقه در هر قسمت به تصویر می‌کشد.
محسنی با بیان اینکه این مستند‌ها قالب بیوگرافیک نخواهند داشت، افزود: قصد داشتیم از این شکل مستند (مستند بیوگرافیک) فاصله بگیریم و برای نخستین بار در کشورمان گونه مستند گزارشی را در معرفی بزرگان ادبیات کشورمان تجربه کنیم.
علا محسنی تاکنون مستند‌های زندگی و کیاسلطان را کارگردانی کرده است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر