خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
صید بزرگترین خرچنگ دنیا - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 15 خرداد‌ماه سال 1388جیان راجینگ 17ساله  در حین آموختن شیوه صید ماهی با تور، ناگهان متوجه گرفتار شدن ماهی بزرگی به تورش می‌شود و به دلیل سنگین بودن تور با کمک مربی و همکلاسی هایش خرچنگی به طول یک متر و 23 سانتیمتر شکار می‌کند.

این لبستر بزرگ 160کیلوگرم وزن دارد و با داشتن رنگ قرمز تیره یکی از زیباترین خرچنگهای عظیم‌الجثه است که تاکنون صید شده است.

این دختر جوان دو روز پیش از ارتقا رکورد صید بزرگ‌ترین خرچنگهای دنیا به همراه همکلاسیهایش در یکی از جزیره‌های دور افتاده فیلیپین در تور دریایی آسنا شرکت کرده بود تا شیوه صید با تور‌های فلزی را فرا بگیرد.

جیان توانسته خرچنگ شکار کرده‌اش را به مرکز نگهداری از آبزیان فیلیپین به قیمت ده هزار دلار بفروشد و یک شبه پول‌دار شود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر