خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
«فریاد خطر» فردا منتشر می‌شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 16 خرداد‌ماه سال 1388


تصنیف«پورناظری‌ها» برای مهندس موسوی ؛

«فریاد خطر» فردا منتشر می‌شودhttp://ghalamnews.ir/images/position14/2009/6/09-6-5-154029untitled-1.jpg


قلم - تهمورث و سهراب پورناظری و کاوه گرایلی از اعضای گروه تنبور شمس با حضور در دفتر قلم، حمایت خود را از مهندس میر حسین موسوی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار قلم نیوز، اعضای گروه شمس همچنین تصنیفی با نام «فریاد خطر» برای حمایت از مهندس موسوی ساخته اند که از فردا به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

تصنیف این قطعه اثری از فریدون مشیری است که در آن آمده : «ای خصم به جان تاخته، طوفان شرر شو! / ای بغض گل انداخته، فریاد خطر شو! / ای حافظ جان ای وطن از خانه برون آی/ از خانه برون خیزو از خویش به در شو/ ای روی برافروخته ، خود پرچم ره باش!/ ای مشت بر افراشته ، افراشته تر شو!

آهنگساز این قطعه و خواننده آن سهراب پورناظری است که برای ارکستر سمفونیک همراه با سازهای ایرانی توسط فردین خلعتبری تنظیم شده است.

مصاحبه تفصیلی قلم نیوز با این سه موزیسین به زودی منتشر خواهد شد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر