خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فیلمبرداری مستند «قیصر، 40 سال بعد» ادامه دارد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 19 خرداد‌ماه سال 1388 کیمیایی، اسماعیلی، پرتو، شباویز و جمشید مشایخی جلوی دوربین رفتند 

 

مستند «قیصر، 40 سال بعد» با حضور مسعود کیمیایی، مازیار پرتو، منوچهر اسماعیلی، عباس شباویز و جمشید مشایخی مقابل دوربین رفت.

این مستند به کارگردانی مسعود نجفی در چهلمین سال ساخته شدن «قیصر» به واکاوی این فیلم و علت ماندگاری و جریان‌سازی‌اش در سینما ایران می‌پردازد.

در اولین روز تصویربرداری این فیلم که در خانه عباس شباویز تهیه‌کننده «قیصر» انجام شد، جمشید مشایخی بازیگر، منوچهر اسماعیلی مدیر دوبلاژ و گوینده نقش‌های قیصر و خان‌دایی، مازیار پرتو مدیر فیلم‌برداری و تدوینگر و مسعود کیمیایی نویسنده و کارگردان این فیلم حضور داشتند.

 

  

مسعود کیمیایی بعد از پایان اولین روز تصویربرداری «قیصر، 40 سال بعد» نوشت: «برای چهلمین سال ساخته شدن فیلم «قیصر» به همت شما، یک جایزه مهم بود که ماندگاری خودش را می‌سازد، دست‌ساز نیست لطف کردید.»

جمشید مشایخی هم آورده: «چهل‌سالگی «قیصر» را جشن گرفته‌اند و چهل سال از عمر ما گذشت و به قول مسعودخان کیمیایی همه کسانی که در این فیلم شرکت داشتند عاشق هم بودند.»

عباس شباویز هم اظهار داشت: ««قیصر» یک حماسه بود که دیگر تکرار ندارد.»

منوچهر اسماعیلی نوشت:« دیدار عاشقان موهبتی بود که مسببش «قیصر» بود.»

مازیار پرتو هم در یادداشتش آورد:« آرزوی من برآورده شد بعد از سال‌ها هم‌دلان و عاشقان سینما و «قیصر» را دوباره زیارت کردم.»

 تصویربرداری این مستند که برای حضور در سومین جشنواره فیلم‌های مستند سینما حقیقت آماده می‌شود با حضور مسعود کیمیایی در لوکیشن‌های «قیصر» در تهران ادامه پیدا می‌کند و سایر عوامل فیلم و سینماگران دیگر نیز درباره آن به اظهارنظر خواهند پرداخت.

عوامل «قیصر، چهل سال بعد» عبارتند از: طراح و کارگردان: مسعود نجفی، تصویربرداران: ماجد نیسی، مهدی ناظریان، محمد تهرانی، مدیر تولید: حسن هندی، صدابردار: مهدی اسدی.  

 منبع:ایسنا 

 

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر