خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سگ دو ساله با پلیس تماس گرفت و...! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 21 خرداد‌ماه سال 1388سگ 2ساله با پلیس تماس گرفت و...!
سگ باهوش با مشاهده شعله‌های آتش در اتاق پذیرایی خانه صاحبش با فشار دادن دکمه‌های تلفن به مرکز پلیس زنگ زد و با پارس کردن جان صاحبش را نجات داد.
این سگ دو ساله بسیار باهوش که اسپاز نام دارد همواره نحوه تلفن کردن صاحبش را تقلید می‌کرده و این بار نیز با تقلید عملکرد صاحبش جان وی را نجات داده است.
رئیس پلیس فلوریدا درباره نحوه باخبر شدن نیروهای پلیس از وقوع این آتش‌سوزی می‌گوید: یکی از نیروها تلفن را پاسخ می‌دهد با شنیدن صدای پارسهای بسیار بلند سگ متوجه وقوع حادثه‌ای می‌شود و بلافاصله با شناسایی مکان شماره تماس یک گروه از نیروهای پلیس را به محل حادثه می‌فرستد.
نیروهای پلیس با دیدن شعله‌های آتش نیروهای امداد را در جریان قرار می‌دهند و آتش‌نشانان نیز زن میانسال صاحب‌خانه را درحالیکه به دلیل استنشاق دود بیهوش شده بوده پیدا و نجات می‌دهند.
این سگ باهوش از سوی نیروهای پلیس فلوریدا مدال افتخاری شجاعت دریافت کرده است.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر