خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شهر شگفت‌انگیز! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 22 خرداد‌ماه سال 1388


در برزیل شهر کوچکی است که وقتی وارد یکی از خانه های آن می‌شوید نیرویی شما را به سمت بالا هدایت می‌کند.


به گزارش واحد مرکزی خبر ،  در شهر بوسوس دی کالداس منطقه ای وجود دارد که شرایط آنجا تابع قوانین فیزیک نیست و حوادثی در آنجا روی می دهد که این شهر را به یکی از جاذبه های جهانگردی تبدیل کرده است.

مردم از مناطق مختلف برزیل برای  استفاده از خواص درمانی آب این شهر که معتقدند تعدادی از بیماری ها بخصوص بیماری های پوستی را درمان می کند به این شهر سفر می کنند.

یکی از شهروندان ساکن این منطقه نیز می گوید 10 سال پیش خانه ای ساخته است اما این خانه پس از مدتی به تدریج و تا زاویه 30 درجه کج شد.

وی می گوید ، برخی وجود یک قدرت مغناطیسی را عامل این پدیده می دانند اما به هر حال ابهاماتی که در خصوص این پدیده وجود دارد باعث شده است جهانگردان به اینجا سرازیر شوند.

کسانی که وارد این منزل می شوند نیروی عجیبی را احساس می کنند و احساس می کنند نیرویی آنها را به سمت بالا می کشد.

حرکت آب به سمت بالا در کانال کوچکی که در این منزل تعبیه شده است بر شگفت انگیز بودن این پدیده افزوده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر