خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زن اسر ا ییلی یک میلیون دلار پول خود را با تشک کهنه بیرون انداخت - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 22 خرداد‌ماه سال 1388


نیویورک - به گزارش آسوشیتد پرس یک زن اسر ا ییلی از اهالی تل آ و یو که بالغ بر یک میلیون دلار پول در تشکی پنهان کرده بود در پی خرید تشک تازه ی برای مادرش، تشک کهنه را با پول های درون آن به بیرون انداخت.


  به نقل از آسوشیتدپرس صبح روز بعد زن اسر ا ییلی که نام او فاش نشده به یاد پول هایی می افتد که در تشک خود پنهان کرده بوده و سراسیمه و فریاد کنان به بیرون می دود، اما متوجه می شود که کامیون های مامور جمع آوری زباله تشک او را برده اند.

طبق این داستان خبرگزاری آمریکایی، این زن یهودی ساکن اسراییل بدون آن که فاش کند پول ها را از کجا به دست آورده به خبرنگاران گفته است که همه این پول ها را به دلار آمریکایی تبدیل کرده و آن ها را برای روز مبادای خود نگاه داشته بود.
نکته جالب این که پلیس اسراییل از این ماجرا بی اطلاع بوده و سخنگوی پلیس تل آویو به خبرنگار آسوشیتدپرس گفته است که تا کنون هیچ گونه پرونده ای در این رابطه به این اداره ارجاع نشده است.
آسوشیتد پرس گفته است که زن مذکور در جستجوی پول های از دست رفته به محل تخلیه زباله ها رفته و سرگرم جستجو در میان انبوهی از هزاران تن زباله است.
مقامات اداره بهزیستی تل آویو پیداکردن یک تشک کهنه را از میان دو هزار و 500 تن آشغال و زباله تلنبار شده در یک بیابان را تقریبا غیر ممکن دانسته اند اما زن مذکور به خبرنگاران گفته است تا زمانی که تشک خود را پیدا نکند محل را ترک نخواهد کرد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر