خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
راز مخفی بودن آمارهای موسوی فاش شد! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 22 خرداد‌ماه سال 1388راز استتار بخشی از آمارهای موسوی که احمدی‌نژاد آن را دلیلی بر مشکوک بودن منبع آن‌ها می‌دانست، فاش شد.


به گزارش خبرنگار آینده، هنگامی که میرحسین موسوی در جریان مصاحبه‌ دیدنی‌اش با کروبی، آمارهای ارائه شده توسط احمدی‌نژاد را در کنار آمارهای واقعی نشان داد، بخش کوچکی از تیتر آمارها با کاغذ پوشانده شده بود که احمدی‌نژاد در جوابیه‌اش بارها به آن اشاره کرد و پنهان کردن بخشی از تیتر آمارها را دلیلی بر مشکوک بودن منبع آمار دانست.

اما بررسی دقیق فیلم و تصاویر به جا مانده از مناظره موسوی نشان از آن دارد که فقط یک نام در تیتر حذف شده است و بر بالای آمار مذکور نوشته شده "آمار ارائه شده توسط ..." که نام آقای احمدی‌نژاد توسط کاغذ پوشانده شده است.
خبرنگار آینده پس از بررسی‌های لازم گزارش داد چند لحظه قبل از شروع مناظره مسئولان صدا و سیما مستقر در استودیو با دیدن نام دکتر احمدی‌نژاد بر بالای آمارها از موسوی می‌خواهند که به دلیل غایب بودن احمدی‌نژاد نام وی را حذف کند و چون وقت برای این کار نبوده موسوی موافقت می‌کند که یک تکه کاغذ قرمز بر روی نام احمدی‌نژاد چسبانده شود.

به گزارش یک منبع موثق احمدی‌نژاد در ساعات پایانی تبلیغات کاندیداها در حالی بر روی این مطلب مانور داد که از ماجرای فوق خبر داشت و گذشته از آن هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند بپذیرد که اعضای ستاد موسوی آماری به دست او داده باشند که بر بالای آن نام یک منبع خاص وجود داشته باشد و او مجبور باشد با کاغذ روی آن را بپوشاند!
 
این در حایست که موسویس بارها اعلام کرده بود نمودارهای وی از گزارشهای بانک مرکزی تهیه شده است اما آمارهای احمدی ن‍ژاد بویژه ضریب جینی سال 1387 که احمدی نژاد آن را بعنوان نقطه اوج موفقیتهای خود بیان کرده است توسط هیچ منبع رسمی شامل بانک مرکزی ومرکز آآمار تایید نشده وبانک مرکزی روز گذشته با انتشار اطلاعیه رسمی تورم 25 درصدی را به عنوان نرخ صحیح تورم اعلام کرد.

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر