خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زنی که باید می‌مرد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1388
زنی که باید می‌مرد!!

منابع خبری امروز اعلام کردند، یک مسافر زن ایتالیایی که به دلیل جا ماندن از پرواز 447 هواپیمای برزیل-فرانسه که در اقیانوس اطلس سقوط کرد، جان سالم به در برده بود، در یک حادثه رانندگی جان خود را از دست داد.
به نقل از روزنامه انگلیسی‌ "تایمز "، "یوهانا گانتالر " مسافر ایتالیایی پرواز 447 هواپیمایی فرانسه برای تعطیلات به همراه همسرش به برزیل رفته بود که به دلایلی موفق نشد خود را به این پرواز برساند. وی به خیال خود از مرگ جان سالم به در ‌برد ولی دیگر خبر نداشت که مرگ در کمین وی نشسته است.


بنا بر این گزارش، چند روزی از شادمانی یوهانا گانتالر به علت از دست دادن این پرواز نگذشت که در وی در یک حادثه رانندگی جان ‌خود را از دست داد.یک فروند هواپیمای ایرباس "آ 330 " شرکت هواپیمایی فرانسه که روز دوشنبه یازدهم خردادماه، از "ریودو ژانیرو " در برزیل به مقصد فرودگاه "شارل دوگل " پاریس پرواز می‌کرد، با 228 مسافر و خدمه که اکثر آنان برزیلی و حدود 60 نفر فرانسوی بودند، بر فراز اقیانوس اطلس ناپدید شد.شرکت هواپیمایی ایرفرانس نیز اعلام کرد که این هواپیما احتمالا در طوفان دچار صاعقه شده است و به نظر می‌رسد در پی آن به دلیل نقص الکتریکی سقوط کرده باشد.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر