خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کنسرت سیمین غانم به مناسبت هفته زن - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 23 خرداد‌ماه سال 1388کنسرت سیمین غانم به مناسبت هفته زن
نوید اسدپور با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: برنامه های مختلفی به مناسبت روز تولد حضرت فاطمه(س) و هفته زن ویژه بانوان از سوی بنیاد رودکی در نظر گرفته شده که یکی از آنها برگزاری کنسرت سیمین غانم و گروه او است.
مدیر روابط عمومی بنیاد رودکی در ادامه افزود: قرار است در این برنامه قطعاتی چون گل گلدون ، پرنده ، مرد من ، قلک چشمات  اجرا شود. بانوان علاقمند دیدن این برنامه برای تهیه بلیط این کنسرت که از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روزهای یاد شده برگزار می شود می توانند به گیشه تالار وحدت مراجعه کنند.
 وی همچنین درباره اعضای گروه سیمین غانم تصریح کرد: در این اجرا سارا احمدی (دف)، آزاده شمس( ویلن) و فریبا جواهری( پیانو) به همراه سیمین غانم به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر