خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مردی که از کودکی موهایش را کوتاه نکرده است!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1388مردی که از کودکی موهایش را کوتاه نکرده است!! (+عکس)
یک مرد هندی به دلیل داشتن موهایی به بلندی 4.7 متر، نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند. وی از کودکی موهای خود را کوتاه نکرده است.

«سوکدو بابا سانتی» یکی از اهالی منطقه «گوآهاتی» در ایالت «آسام» در شمال شرق هندوستان است که به دلیل داشتن موهایی به بلندی 4.7 متر در این کشور مشهود بوده و تنها به همین دلیل است که نمایندگان رکوردهای گینس نام او را در این کتاب به ثبت رساندند.
 

این مرد در حالی که در فستیوال «آمبوباچی» که مختص مرتاضان هندی است، شرکت کرده و در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ABC ، عنوان کرد: از کودکی موهای خود را کوتاه نکردم تا امروز که ‌45 سال دارم که در این مدت طول موهایم به پنج متر رسیده است.
نمایندگان کتاب رکوردهای گینس پس از اندازه‌گیری طول موهای این مرتاض نام او را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساندند.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر