خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
واحدی نیکبخت از بازی کردن در لیگ برتر محروم می شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 1 تیر‌ماه سال 1388واحدی نیکبخت از بازی کردن در لیگ برتر محروم می شود

این خبر غافلگیرکننده در حالی این روزها از باشگاه پرسپولیس شنیده می شود که این بازیکن پرسروصدا و جنجالی یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.گفته می‌شود مسوولان سازمان لیگ و کمیته انضباطی براساس منشور اخلاقی و پرونده های علیرضا واحدی نیکبخت چنین تصمیمی گرفته اند و آن را شفاها به اطلاع مدیران باشگاه پرسپولیس رسانده اند. این در حالی است که ظاهرا مسوولان سازمان لیگ از ابللاغ کتبی به باشگاه پرسپولیس مبنی بر محرومیت علیرضا واحدی نیکبخت از حضور در رقابت های لیگ برتر خوددداری کرده اند.
از سویی دیگر شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه نیکبخت با اطلاع از این موضوع در تلاش  است تا با یک تیم عربی به توافقاتی دست یابد. کمیته انضباطی اوایل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر اعلام  کرده بود اگر هر بازیکن یا مربی براساس معیارهای انضباطی و منشور اخلاقی 051 امتیاز منفی در پرونده اش درج شود از حضور در رقابت های لیگ برتر محروم شده و فقط می تواند در لیگ دسته اول جام آزادگان به فعالیت بپردازد. بر همین اساس در نیم فصل دوم خبری منتشر شد که تاکنون 031 پوئن منفی در پرونده علیرضا واحدی نیکبخت درج شده و او در آستانه محرومیت از حضور در رقابت های لیگ برتر است.مسوولان سازمان لیگ چندی پیش با ارسال نامه ای به مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری تاکید کرده بودند قبل از عقد قرارداد با مربیان جدید، درباره وضعیت آنها کسب اطلاع کنند چرا که برخی از مربیان لیگ برتری از حضور در رقابت های لیگ برتر محروم شده اند.
 در این باره شایعاتی درباره محرومیت فیروز کریمی، فراز کمالوند، فرهاد کاظمی، نادر دست نشان و... منتشر شده بود که با واکنش شدید مربیان نامبرده همراه بود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر