خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کریستیانو رونالدو با قیمتی سرسام‌آور به رئال پیوست!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 1 تیر‌ماه سال 1388کریستیانو رونالدو با قیمتی سرسام‌آور به رئال پیوست!!
گفته می‌شود، "کریستیانو رونالدو" ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس بالاخره با رئال مادرید اسپانیا به توافق رسیده است.
روزنامه "دیلی میل" چاپ انگلیس در این باره نوشت: ظاهرا این انتقال 94 میلیون یورویی به دلیل مخالفت رونالدو با شرایط حق پخش تصاویر خود با رئال متوقف شده بود.
این روزنامه مدعی شده است که رئال مادرید قصد داشت مبلغ حق پخش تصاویر رونالدو را به نصف کاهش دهد اما مدیر برنامه‌های وی در مذاکرات خود سعی کرد 60 درصد آن را برای موکلش قطعی کند.
گرچه جزییات دقیقی در این باره ارایه نشده است اما به نظر می‌رسد بهترین بازیکن سال 2008 جهان با رئال به توافق رسیده و قرار است انتقال 94 میلیون یورویی خود را به سنتیاگو برنابئو نهایی کند.
رونالدوی 24 ساله قرار است در رئال مادرید هفته‌ای 237 هزار یورو دستمزد معاف از مالیات بگیرد. این مبلغ سالانه نیز 25 درصد افزایش خواهد یافت.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر