خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جعل اسکناس برای خرید هدیه روز مادر! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 2 تیر‌ماه سال 1388جعل اسکناس برای خرید هدیه روز مادر!

جوانی که اقدام به جعل اسکناس به منظور خرید طلا برای مادرش کرده بود پس از دستگیری صبح امروز سه شنبه دوم تیر با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.


 
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران از دادسرای ناحیه 11 ولیعصر، چندی پیش در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر دستگیری یک جاعل اسکناس در مغازه طلا فروش واقع در خیابان ولیعصر مأموران به منظور بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

بنابراین گزارش، پس از حضور مأموران در محل فردی به هویت علی . ر با مشاهده آنها اظهار داشت: حدود دو ساعت پیش جوان دستگیر شده به مغازه ی طلا فروشی ام آمد و خواستار خرید انگشتری برای مادرش به مناسب روز مادر شد که پس از انتخاب و قیمت گذاری انگشتر وی اقدام به ارائه یک بسته اسکناس پنج هزار تومانی که روی هم مبلغ 150 هزار تومان می شد، کرد.

وی افزود: پس از گرفتن پول ها و بررسی آنها متوجه غیر عادی بودن آنها شدم که پس از بررسی بیشتر فهمیدم که اسکناس ها جعلی است به همین علت فرد موردنظر را که قصد فرار داشت دستگیر کردم و بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتم.

این گزارش می افزاید، پس از تحویل متهم به مأموران وی همراه آنها برای بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شد که در آنجا پس از تشکیل پرونده و انجام اقدامات لازم به دادسرا به منظور رسیدگی بیشتر فرستاده شد.

براساس این گزارش، متهم با هویت مجید . س پس از حضور در مقابل مقام قضایی طی بازجویی های صورت گرفته به جرمش مبنی بر جعل اسکناس و استفاده از آن اعتراف کرد.

گفتنی است، با تکمیل رسیدگی ها و اخذ گزارش کارشناس درمورد اسکناس های جعلی متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر