خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
خواهرانی که از قفسه سینه و شکم، کبد، دیافراگم بهم چسبیده بودند ! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 6 تیر‌ماه سال 1388خواهرانی که از قفسه سینه و شکم، کبد، دیافراگم بهم چسبیده بودندجدا شدند! (+عکس)

جدا سازی دو قلوی به هم چسبیده چشم بادامی ، بار دیگر در کانون توجه رسانه های خبری جهان قرار گرفت.
از بیمارستان بزرگ کودکان «هو نان» چین خبر خوشی به گوش می‌رسد؛ حال دو خواهر به هم چسبیده که به تازگی جدا شده‌اند رضایت بخش است.
 
 
طی دو سال اخیر چند دوقلوی استثنایی در چین به آمده‌اند و عنوان داغ روزنامه‌ها شده اند.
این دو خواهر طی 15 ساعت جراحی نفسگیر از هم جدا شدند و دل پدر و مادرشان شاد شد. قرار است آنان به زودی رهسپار خانه خود شوند.
پیش تر بیمارستان «شی جی یاجانگ» درشمال ایالت «هبی» چین، شاهد جداسازی دو قلوی به هم چسبیده بود. «ون ون» و «آن آن» در حالی با سزارین به دنیا آمدند که از قفسه سینه و شکم، کبد، دیافراگم و پانکراس به هم چسبیده بودند.
 
 
خواهران چشم بادامی، زیرنظر گروه 25 نفره پزشکی ـ پرستاری در حالی تحت جراحی قرار گرفتند که چندی پیش در همین بیمارستان دوقلوی دیگری با وضعیت مشابه جدا شدند.
جالب است بدانید دو سال پیش دوقلوی به هم چسبیده ایرانی در بیمارستان فوق تخصصی کودکان «قدس» قزوین طی جراحی 9 ساعته با موفقیت جدا شدند.
این گروه پزشکی را دکتر «صادقی پور» و دکتر «طرلان» سرپرستی کردند. نوزادان استثنایی از ناف، کبد و جداره شکم به هم چسبیده بودند و جدایی موفقیت آمیز آنان نقطه عطفی در تاریخ پزشکی ایران به شمار می‌آید.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر