خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عروسی به شیوه جدید؛ ارسال ماسک، همراه کارت دعوت!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 7 تیر‌ماه سال 1388عروسی به شیوه جدید؛ ارسال ماسک، همراه کارت دعوت!!
یک داماد اردنی از ترس انتقال آنفولنزای خوکی تصمیم گرفته است همراه با کارت دعوت جشن شب عروسی خود که پایان این هفته برگزار می‌شود ماسک های طبی نیز ارسال کند.
توافق نامه‌ای بین عروس و داماد و خانواده‌های آنها برای پخش این ماسک‌های طبی منعقد شده است.
برخی از مهمانان شب عروسی از ایالات متحده آمریکا هستند که این مسئله موجب ترس و نگرانی داماد شده است. زیرا وی احتمال داده که برخی از آنها حامل ویروس این بیماری باشند و آن را به دیگر مهمانان منتقل کنند.
این داماد گفته هدف از این تصمیم گرفته شده مبنی بر توزیع ماسک‌های طبی بهره بردن از فضای زیبای شب عروسی بدون هر گونه ترسی است که از آنفلونزای خوکی به ذهن و دل مهمانان خطور کند.
گفتنی است وزارت بهداشت اردن به تازگی از 13 مورد آنفلونزای خوکی را به ثبت رسانده است که همه آنها از ایالات متحده آمریکا به این کشور آمده بودند و همچنین احتمال ثبت موارد بیشتری از انتقال این ویروس را در آیام آتی داده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر