خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
بوی دهانتان را چک کنید! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 7 تیر‌ماه سال 1388بوی دهانتان را چک کنید! (+عکس)
آیا تا به حال اتفاق افتاده است که قبل از رفتن به یک قرار ملاقات مهم سعی کنید که بوی دهان خود را حس کنید؟ تقریبا غیر ممکن است مگر نه؟ البته شاید شما راه‌هایی برای چک کردن بوی دهان خود داشته باشید. یکی از روش‌های ابتدایی "ها" کردن به کف دست و سپس بو کردن آن است البته روش دقیقی نیست و احتمالا شما بیشتر بوی دستتان را حس می‌کنید تا بوی دهانتان را.
 
 

این مشکل باعث یک جرقه در ذهن یک شخص خلاق شده است کسی که دستگاه چک کننده بوی دهان (Date Breath Checker) را اختراع کرده است.
برای راه انداختن این دستگاه تنها کاری که باید بکنید این است که آن را روشن کنید در آن "ها" کنید و سپس دستگاه به شما نتیجه را می‌دهد.
نتایج در نمایشگر دستگاه به صورت یک چهره نشان داده می‌شوند، حالات این چهره نتیجه را تعیین می‌کند:  
چهره خندان به شما می‌گوید که دهان شما هیچ مشکلی ندارد. چهره عادی نشانه وجود کمی بو است و چهره ناراحت همان طور که حدس زده می‌شود نشانه این است که دهان شما بو می‌دهد و بهتر است یک فکری برای آن بکنید.
یکی از مشکلات این دستگاه این است که برای کار به باتری نیاز دارد و برای استفاده روزمره از آن احتمالا نیازمند به استفاده مکرر از باتری هستید. ای کاش این دستگاه می‌توانست بدون استفاده از باتری کار کند مثل یک تست کننده
ph.
شاید بزرگترین مشکل این دستگاه قیمت 47 دلاری آن باشد. با این قیمت آیا بهتر نیست به جای خرید چنین دستگاهی همیشه از خوشبو کننده‌های دهان استفاده کنیم؟

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر