خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پسر بچه‌ای که حتی اجازه دستشویی رفتن هم نداشت!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 8 تیر‌ماه سال 1388پسر بچه‌ای که حتی اجازه دستشویی رفتن هم نداشت!!
مقامات پلیس فرانسه اعلام کردند: ماموران پلیس این کشور والدینی را که کودک هفت ساله‌شان را از بدو تولد در زیرزمین منزلشان محبوس کرده بودند، دستگیر و روانه زندان کردند.
رییس پلیس منطقه «میلا» در فرانسه در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، یادآور شد: والدین این کودک هفت ساله از بدو تولد او را درون زیرزمین منزل مسکونیشان محبوس کرده و همانند یک حیوان با او رفتار می‌کردند.
این مقام مسوول اضافه کرد: پدر این کودک 42 ساله و مادرش 35 ساله دارد و این پسر هفت ساله را در یک زیرزمین که تنها اتاق خواب داشته، زندانی کرده بودند.
گفته می‌شود، این کودک حتی اجازه رفتن به توالت را نداشته و هنگامی که ماموران پلیس او را یافتند، این پسر بچه در کثافت غوطه‌ور بود.
در این زیرزمین هیچ روشنایی وجود نداشت و علاوه بر این، پدر این کودک او را در روز و مرتب به باد کتک می‌گرفت.
همچنین ماموران پلیس منطقه «میلا» زمانی از این موضوع باخبر شدند که پرستار پسر دوم این خانواده‌، وضعیت نامناسب این کودک هفت ساله را به مقامات پلیس و مددکاران اجتماعی اطلاع داد و آن‌ها با مراجعه به منزل این زوج و یافتن این کودک، والدین وی را دستگیر کرده و کودک هفت ساله را از زیرزمین بیرون آوردند.
دادگاه عالی فرانسه پدر این کودک را به 15 سال و مادرش را به هفت سال حبس محکوم کرد.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر