خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
برنامه نود از ۷ مرداد بدون سانسور روی آنتن می‌رود! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 13 تیر‌ماه سال 1388برنامه نود از 7 مرداد بدون سانسور روی آنتن می‌رود!

هرچند بعد از مدت‌ها غیبت، عادل فردوسی‌پور با گزارش بازی اسپانیا- آفریقای جنوبی درجام کنفدراسیون‌ها به استودیوی جام‌جم برگشت، اما شایعات در مورد گزارشگر محبوب کماکان به قوت خود باقی است.
گفته می‌شود فردوسی‌پور قرار بوده در ابتدا فینال جام کنفدراسیون‌ها را گزارش کند، اما بعد از آنکه مدیران شبکه سه خبرهایی در مورد دلخوری عادل از دست مقامات ارشد سیما را می‌شنوند تصمیم می‌گیرند که به جای بازی فینال، گزارش بازی رده‌بندی را به عادل بدهند  البته این شایعه توسط هیچ مقام رسمی تایید نشد، اما موضوع چندان کوچکی هم نبود که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت. پورمحمدی،‌مدیر شبکه سه با گفتن این جمله که مسایل ریز را پیگیری نمی‌کند، توصیه می‌کند که با حسین ذکایی تهیه‌کننده برنامه گزارش ورزش تماس بگیریم.
ذکایی هم به خوبی اصل ماجرا را توضیح می‌دهد:‌«شبکه سه هشت گزارشگر دارد که بنده از ابتدای فصل از طریق مشورت و همچنان ارزیابی عملکرد گزارشگران، گزارشگر هر فوتبال خارجی را انتخاب می‌کنم. اگر خاطرتان باشد فینال لیگ قهرمانان را هم پیمان یوسفی گزارش کرد. آن موقع که دیگر صحبتی از این شایعات نبود. طبق چینش ما، فینال جام کنفدراسیون‌ها را مزدک میرزایی باید گزارش می‌کرد.

ضمن آنکه به گواه بسیاری از کارشناسان، دیدار رده‌بندی زیباتر از مسابقه فینال بود». ذکایی ضمن تکذیب ناراحتی عادل در جریان گزارش این بازی به نکته بسیار مهمی اشاره می‌کند: «مطمئن باشید تا زمانی که من تهیه کننده گزارش ورزشی هستم شایعات و مسایل غیرورزشی تاثیری در چینش گزارشگران نخواهد داشت».
شاید اگر عادل فردوسی‌پور می‌دانست که در طول مرخصی 15 روزه او این همه حرف و حدیث به وجود می‌آید، به هیچ عنوان از ساختمان جام‌جم خارج نمی‌شد. در زمانی که او در سفر بود، جواد خیابانی هم به طرز عجیبی گزارش هیچ کدام از بازی‌های فوتبال را به عهده نگرفت تا مزدک میرزایی در یک روز دو بازی را گزارش کند. ذکایی در مورد این قضیه می‌گوید: «تهیه‌ کننده فوتبال برتر شخص دیگری است احتمالا در آن روز به خصوص آقای خیابانی هم مثل آقای فردوسی‌پور در مرخصی بوده‌اند با این همه شما مطمئن باشید که هم آقای خیابانی هم عادل فردوسی‌پور با قدرت بیشتری مسابقات فوتبال را گزارش خواهند کرد».
دوربین نود حذف نمی‌شود
اما در حالیکه گفته می‌شود عادل فردوسی‌پور به دلیل دستور از بالا برای حذف آیتم دوربین نود از برنامه نود،‌ دیگر این برنامه را روی آنتن نخواهد برد، مدیر شبکه سه از پخش دوباره نود از یک هفته مانده به شروع لیگ ‌برتر خبر می‌دهد: «نود از هفت مرداد و یک هفته مانده به شروع لیگ روی آنتن خواهد رفت ضمن آنکه برخلاف شایعات آیتم دوربین نود حذف نشده و شبکه سه از این برنامه و مجری‌اش حمایت خواهد کرد. مطمئن باشید نود بدون هیچ حذفیاتی دوباره پخش خواهد شد».
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر