خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
علت اصلی مرگ مایکل جکسون چه بود؟؟! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 13 تیر‌ماه سال 1388علت اصلی مرگ مایکل جکسون چه بود؟؟!
بر اساس این گزارش،‌ پلیس لس آنجلس از روز گذشته در جست وجوی "کنراد سی. مورای" پزشک شخصی مایکل جکسون است که لحظه بیهوشی وی...
 
منابع خارجی اعلام کردند احتمال می رود علت مرگ مرموز "مایکل جکسون" خواننده مشهور امریکایی که روز پنجشنبه به وقت محلی(دیروز به وقت تهران) درگذشت، تزریق یک ماده مخدر بسیار قوی موسوم به "دمرول" باشد که مشابه مورفین است.
 
به نوشته روزنامه "ال موندو" چاپ مادرید، استعمال این ماده مخدر می‌تواند موجب حمله قلبی شده باشد که به جان مایکل جکسون مشهور به "سلطان پاپ" در سن 50 سالگی پایان داد.
بر اساس این گزارش،‌ پلیس لس آنجلس از روز گذشته در جست وجوی "کنراد سی. مورای" پزشک شخصی مایکل جکسون است که لحظه بیهوشی وی در محل بوده اما از همان زمان ناپدید شده است.
به گزارش ال موندو، دکتر شخصی جکسون که گمان می‌رود تزریق ماده مخدر منجر به مرگ را انجام داده، به تازگی نامه ای را برای بیماران خود نوشته بود که در آن اعلام کرده است برای مدتی نامعلوم آنها را ترک می کند.
مایکل جکسون افریقایی تبار که روز گذشته پس از بیهوشی در بیمارستان درگذشت، علاوه بر موسیقی، به کار تجارت نیز اشتغال داشت و پرونده اخلاقی وی سرشار از مشکلات و مسائل جنجالی همچون تغییر مکرر جنسیت، تغییر رنگ پوست، اتهام سوء‌استفاده جنسی از کودکان و مسائلی از این دست بود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر