خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
«آل» کات خورد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 14 تیر‌ماه سال 1388


با پایان فیلمبرداری بیش از هشتاد درصد فیلم <آل‌>‚ نخستین محصول سینمای ایران در سال 88 که به عنوان پروژه‌ای مشترک در ارمنستان و ایران جلوی دوربین رفته بود‚ تدوین آن آغاز شد. بهرام دهقانی و رضا شیروانی <آل‌> را مونتاژ می‌کنند. <آل‌> یک تریلر دلهره‌آمیز به کارگردانی بهرام بهرامیان براساس نوشته بهرام عظیمی است که با نخستین حضور سینمایی مصطفی زمانی (بازیگر یوسف پیامبر) همراه است‌. آنا نعمتی‌‚ همایون ارشادی و هنگامه حمیدزاده همراه با جمعی از بازیگران ارمنی و ایرانی نقش‌آفرینان این اثر هستند. تصاویر فیلم <آل‌> با مدیریت فیلمبرداری فرشاد محمدی شکل گرفته و رحمت عبدالله‌زاده مدیریت تولید آن را برعهده داشته است‌.
علی معلم تهیه‌کننده فیلم <آل‌> با اعلام این خبر افزود امیدواریم طی هفته آینده‌‚ آخرین فاز فیلمبرداری این فیلم که در تهران انجام خواهد شد‚ آغاز و ظرف مدت پانزده جلسه کار به اتمام برسد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر