خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سه عکس تازه از ستارگان فیلم «آل» و مصطفی زمانی! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 15 تیر‌ماه سال 1388سه عکس تازه از ستارگان فیلم «آل» و مصطفی زمانی!

با پایان فیلمبرداری بیش از هشتاد درصد فیلم «آل» نخستین محصول سینمای ایران در سال 88 که به عنوان پروژه‌ای مشترک در ارمنستان و ایران جلوی دوربین رفته بود، تدوین آن آغاز شد. بهرام دهقانی و رضا شیروانی «آل‌« را مونتاژ می‌کنند. «آل» یک تریلر دلهره‌آمیز به کارگردانی بهرام بهرامیان براساس نوشته بهرام عظیمی است که با نخستین حضور سینمایی مصطفی زمانی (بازیگر یوسف پیامبر) همراه است‌. آنا نعمتی‌‚ همایون ارشادی و هنگامه حمیدزاده همراه با جمعی از بازیگران ارمنی و ایرانی نقش‌آفرینان این اثر هستند. تصاویر فیلم «آل» با مدیریت فیلمبرداری فرشاد محمدی شکل گرفته و رحمت عبدالله‌زاده مدیریت تولید آن را برعهده داشته است‌.
علی معلم تهیه‌کننده فیلم «آل» با اعلام این خبر افزود امیدواریم طی هفته آینده، آخرین فاز فیلمبرداری این فیلم که در تهران انجام خواهد شد، آغاز و ظرف مدت پانزده جلسه کار به اتمام برسد.
 
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر