خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حادثه جالب و عجیب در دستشویی!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 1388حادثه جالب و عجیب در دستشویی!!
گیر کردن دست مرد جوان در سوراخ توالت یک واحد مسکونی در غرب تهران آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی تهران این حادثه شامگاه جمعه به سامانه 125 اطلاع رسانی شد و آتش نشانان ایستگاه 85 به محل وقوع آن در خیابان خوش، تقاطع خیابان مالک اشتر روانه شدند.
غلامرضا شجاعی فر فرمانده ایستگاه 85 گفت؛ در این حادثه دست راست مرد جوان هنگام تلاش برای خارج کردن گوشی تلفن همراه تا آرنج در سوراخ توالت گیر کرده و تلاش ساکنان این واحد مسکونی برای خارج کردن دست بی نتیجه مانده بود.
آتش نشانان با بررسی حادثه متوجه شدند دست این شهروند متورم نشده است لذا با ریختن مایع دستشویی در اطراف سوراخ توالت، دست وی را خارج کردند.
بنا به گفته حادثه دیده 30 ساله وی برای خارج کردن گوشی تلفن همراه از سوراخ توالت دست به این اقدام زده بود. در این حادثه دست این شهروند خراشیدگی جزیی پیدا کرد.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر