خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
۱۵ میخ و پونز در ریه‌ یک پسربچه - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 138815 میخ و پونز در ریه‌ یک پسربچه
رسانه‌های دولتی چین، از نجات معجزه‌آسای کودکی خبر دادند که سه سال با پونز و میخ درون ریه‌هایش زندگی کرده بود.

پدر «ژیائو سینگ» پسر هشت ساله در مصاحبه‌ای گفت: پسرم طی سه سال گذشته به شدت تب می‌کرد، اما هر بار که او را نزد پزشک می‌بردیم، تنها با مسکن و تب‌بر او را درمان می‌کردند و طی این مدت نیز پزشکان متوجه وجود یک جسم خارجی در بدنش نشده بودند.

هفته گذشته پسرم بار دیگر بشدت تب کرد و حتی داروها هم تب او را پائین نیاوردند، به همین دلیل پزشکان بیمارستان «مینگو آنگ» در شرق چین از تمام بدن او عکس گرفتند تا این که مشخص شد در ریه پسرم چندین میخ و پونز وجود دارد.

یکی از مسئولان گروه پزشکی خاطر نشان کرد: ما با یک جراحی دو ساعته موفق شدیم 15 عدد میخ و پونز از ریه این پسر بچه بیرون بیاوریم.

گفته می‌شود، پسربچه در جریان بازی کودکانه این اجسام را از بینی خود به داخل ریه‌هایش وارد کرده، اما اصلاً متوجه نبوده که زندگی خود را با این کار در معرض خطر قرار می‌دهد.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر