خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
5 سال حبس تعزیری برای محسن نامجو!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 13885 سال حبس تعزیری برای محسن نامجو!!
یکی از پیشکسوتان قرآنی با اشاره به شکایت خود از خواننده‌ای که مبادرت به خواندن تمسخرآمیز آیات قرآن کریم به صورت موزیکال کرده بود گفت: دفاع از حریم قرآن کریم یک تکلیف است.
«عباس سلیمی» در پاسخ به این سؤال که علل اصلی و روند شکایت شما از «محسن نامجو» چگونه بوده است، عنوان کرد: بعد از طی مراحل حقوقی، دادگاه رسیدگی به جرم محسن نامجو خواننده‌ای که مبادرت به خواندن تمسخرآمیز آیات قرآن کریم به صورت موزیکال کرده بود، در 17 خرداد ماه سال جاری در شعبه هزار و 83 دادگاه عمومی شهر تهران تشکیل شد.
وی در ادامه افزود: اگرچه بر اساس اطلاعیه‌های مندرج در جراید کثیرالانتشار و به نحو مقتضی مراتب ضرورت حضور محسن نامجو در دادگاه اعلام شده بود، ولی وی در دادگاه حضور نیافت و لایحه و دفاعیه‌ای نیز به دادگاه ارائه نکرد.
این کارشناس قرآن کریم اظهار کرد: بر اساس مقررات مندرج در قانون آئین دادرسی کیفری، دادگاه بعد از استماع اظهارات اینجانب و ارائه مستندات مجرمانه متعلق به محسن نامجو و دریافت توضیحات کتبی مفصل پس از چند روز مبادرت به صدور رای کرد و در 19 خرداد ماه سال جاری و قبل از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، نامبرده را به اتهام توهین به مقدسات، اجرای تمسخرآمیز آیات قرآن کریم و بی‌حرمتی نسبت به کتاب مقدس مسلمانان جهان به پنج سال حبس تعزیری محکوم کرد که رونوشت رای صادره نیز در 13 تیر ماه به بنده ابلاغ شد.
معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، پاسخ این سوال را که شما به عنوان یک شخص حقیقی از «محسن نامجو» شکایت کرده‌اید یا یک شخص حقوقی، چنین بیان کرد: بنده به عنوان یک شخص حقیقی و به عنوان یک شهروند و از شاگردان قرآن کریم بر علیه این فرد اعلام جرم کرده‌ام.
سلیمی با اشاره به مدارک و مستندات ارائه شده به دادگاه تصریح کرد: لوح فشرده حاوی سه ترانه «محسن نامجو» متضمن آیات قرآنی که با آلات موسیقی و به نحوی بسیار اهانت‌آمیز و تمسخرآلود اجرا کرده بود و هیچ توجیه منطقی نیز نداشت را به عنوان مدارک و مستندات به دادستان عمومی و انقلاب تهران ارائه کردم.
این فعال قرآنی تاکید کرد: این شکایت و اعلام جرم در حقیقت پیامی بسیار شفاف است برای متولیان امور فرهنگی که در راستای انجام وظایف خود باید بدانند که سرلوحه اولویت‌های وظایف آنان دفاع از حریم دین خداست.
سلیمی در پایان با اشاره به این امر که در بسیاری از موارد نباید این مسائل به صورت رسانه‌ای بیان شود، یادآور شد: این اعلام جرم از روز آغاز در مطبوعات کشور و خبرگزاری‌‌ها انعکاس پیدا کرد و به صورت خاصی رسانه‌ای شد، اما ما مکلف به دفاع از حریم قرآن هستیم، خواه این مسائل به صورت رسانه‌ای بروز پیدا کند و یا نکند، خواه برداشت‌های نادرست سیاسی بشود و یا نشود، خواه رسیدگی عادلانه صورت گیرد و یا نگیرد، در هر صورت ما مامور به‌ ادای تکلیف هستیم و نه حصول نتیجه.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر